Chłodnica procesora chłodzonego wodą

Chłodnica procesora chłodzonego wodą

Podczas pracy procesora generowane jest dużo ciepła. Jeśli ciepło nie zostanie rozproszone w czasie, doprowadzi to do awarii na poziomie światła i może spowodować spalenie procesora w ciężkich przypadkach. Chłodnica procesora chłodzona wodą służy do odprowadzania ciepła z procesora. Radiator odgrywa decydującą rolę w stabilnej pracy procesora. Bardzo ważne jest, aby podczas montażu komputera wybrać dobry grzejnik.

Szczegóły produktu

Chłodnica procesora chłodzonego wodą

Grzejniki procesora można podzielić na trzy typy: chłodzenie powietrzem, rura cieplna i chłodnica procesora chłodzona wodą, zgodnie z ich metodami chłodzenia.
Chłodnica chłodzona powietrzem Jest to najczęstszy typ chłodnicy i składa się z wentylatora chłodzącego i żeberka chłodzącego. Zasada polega na przekazywaniu ciepła generowanego przez procesor do radiatora, a następnie odprowadzaniu go przez wentylator.
Grzejnik rurowy to element wymiany ciepła o wyjątkowo wysokiej przewodności cieplnej, który przekazuje ciepło poprzez parowanie i kondensację cieczy w całkowicie zamkniętej rurze próżniowej.
Chłodnica wodna wykorzystuje ciecz do wymuszenia obiegu chłodnicy w celu odebrania ciepła chłodnicy pod napędem pompy. W porównaniu z chłodzeniem powietrzem ma zalety ciszy, stabilnego chłodzenia i mniejszej zależności od środowiska.

Parametr produktu

Łożysko wentylatora

Łożysko kulkowe

Wielokąt

Z wieloma kątami

Średnica rury

8 i 10mm

Grubość płetwy

0,105-0,2 mm

Miłośnik

Wentylator osiowy

Pakiet transportowy

Drewniane pudło

Kod HS

8419500090

Funkcja

Zarządzanie kablami

Grubość rury

0,25-1,0 mm

Ciecz w tubie

Woda, powietrze, czynnik chłodniczy, olej itp

Materiał

Aluminium

Specyfikacja

Dostosowane

Początek

Chiny (część lądowa)

Zdolność produkcyjna

100000 szt./miesiąc

Cecha produktu i zastosowanie

Oprócz zastosowania w komputerach chłodnica CPU z chłodzeniem wodnym może być również stosowana w drukarkach 3D (sterowanie obwodami), drukarkach laserowych, sprzęcie medycznym, sprzęcie fryzjerskim, obrabiarkach CNC, szafach elektrycznych (chłodzenie wodne), sprzęcie automatyki (takim jak CNC maszyn), spawarki, chłodziarki do wina, małe systemowe maszyny do lodu i małe klimatyzatory


Kwalifikacja produktu

Nasza fabryka posiada certyfikat ISO/TS16949, więc jesteśmy bardzo pewni naszych produktów i bardzo dobrze pakujemy chłodnicę procesora chłodzącą wodę, więc zwykle otrzymasz zamówienie w dobrym stanie. Ale ze względu na długi czas wysyłki może tak się stanie Bądź trochę uszkodzony dla produktów. Każdy problem z jakością, zajmiemy się tym natychmiast.


FAQ

P: Dostępne OEM/ODM?
Odp.: tak, możemy!
P: Czy możesz podać próbkę?
Odp .: Tak, mamy zaszczyt zaoferować próbki do kontroli jakości.
P: Jaka jest twoja przykładowa polityka?
Odp .: Możemy dostarczyć próbkę, jeśli mamy gotowe części w magazynie, a wystarczy zapłacić koszty wysyłki.


Gorące tagi: Chłodnica procesora chłodzonego wodą, dostosowana, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty