Piec do lutowania próżniowego

Piec do lutowania próżniowego

Piec próżniowy do lutowania twardego jest rodzajem sprzętu używanego do lutowania twardego metalu i obróbki cieplnej na jasny. Nadaje się do masowej produkcji małych i średnich części ze stali nierdzewnej (zastawa stołowa, noże, okucia itp.), Takich jak hartowanie i odpuszczanie martenzytycznej stali nierdzewnej i wyżarzanie austenitycznej stali nierdzewnej.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do produktu

Piec do lutowania próżniowego jest urządzeniem do obróbki cieplnej na dużą skalę, zdolnym do lutowania twardego próżniowego, wyżarzania próżniowego, starzenia próżniowego i innych procesów. Można zaprogramować wiele różnych programów, można kontrolować i programować setki punktów krzywej obróbki cieplnej, podzielone na sześć stref, w górę, w dół, w lewo i w prawo oraz z przodu iz tyłu w celu kontroli temperatury. Dostępne są wielopunktowe i jednopunktowe rejestratory temperatury oraz urządzenia zabezpieczające przed przegrzaniem, a temperatura w próżniowym piecu do lutowania twardego jest jednolita. Wydajność można kontrolować w zakresie ± 3 ° ƒ, jest on wyposażony w azot o wysokiej czystości i wymuszone urządzenie chłodzące. Piec próżniowy do lutowania twardego ma dużą pojemność i wysoką wydajność i nie wymaga dodatkowych produktów do obróbki skomplikowanych części i części o specjalnych wymaganiach.


2. funkcja produktu i zastosowanie

Piec do lutowania próżniowego jest używany głównie do lutowania próżniowego wyrobów aluminiowych, takich jak wymienniki ciepła ze stopów aluminium, lutowania twardego stali nierdzewnej, stopów tytanu, stopów twardych, stopów wysokotemperaturowych, metali nieżelaznych oraz odpuszczania próżniowego stali szybkotnących, narzędzi stal, stal łożyskowa, stal nierdzewna i inne materiały, jak również obróbka starzenia i wyżarzania metali nieżelaznych oraz lutowanie próżniowe wymienników ciepła ze stali nierdzewnej, chłodnic oleju i przyssawek ze stali nierdzewnej.


3. często zadawane pytania:

P: jak wysyłać?
Odp.: Fracht morski, fracht lotniczy, ekspresowy;
P: jakie są twoje warunki dostawy?
Odp.: Możemy zrobić EXW, FOB, FCA, CFR, CIF.ect
P: Jaka jest przewaga w jakości?
Odp.: Wszystkie procesy są produkowane w naszej własnej fabryce, możemy kontrolować jakość;
Gorące tagi: Piec do lutowania próżniowego, dostosowany, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty