Uniwersalny intercooler z przednim mocowaniem

Uniwersalny intercooler z przednim mocowaniem

Niechłodzone powietrze doładowujące dostaje się do komory spalania, co wpływa na sprawność ładowania silnika. Spowoduje to również zbyt wysoką temperaturę spalania w silniku i stukanie oraz inne awarie. Dlatego intercooler jest bardzo ważny. Intercooler jest zwykle umieszczony pod przednią częścią samochodu. Znany również jako uniwersalny intercooler z przodu.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do produktu

Uniwersalny intercooler montowany z przodu ma za zadanie obniżać temperaturę powietrza dolotowego do silnika. Temperatura spalin wydalanych przez silnik jest bardzo wysoka, a przenoszenie ciepła przez doładowanie spowoduje wzrost temperatury zasysanego powietrza. Ponadto gęstość powietrza wzrośnie podczas procesu sprężania, co nieuchronnie doprowadzi do wzrostu temperatury powietrza, co wpłynie na sprawność ładowania silnika. Aby rozwiązać niekorzystne skutki spowodowane wzrostem temperatury sprężonego powietrza, konieczne jest zatem zainstalowanie uniwersalnego intercoolera montowanego z przodu, aby obniżyć temperaturę powietrza dolotowego.


2. parametr produktu (specyfikacja)

Nazwa przedmiotu Uniwersalny intercooler z przodu
Marka Dostosowane
Rozmiar rdzenia Dostosowane
Materiał w całości z aluminium
Czas dostawy Zwykle 35 dni
Sposób wysyłki Samolotem (TNT, FEDEX, DHL, UPS itp.) / Pociągiem / morzem
Eksportuj port morski Szanghaj lub Ningbo
Termin płatności 30% zaliczki z góry, saldo przed wysyłką
Metoda płatności T / T.
Gwarancja 12 miesięcy


3. funkcja produktu i zastosowanie

Jako doświadczony i profesjonalny producent produktów chłodzących, nie tylko produkujemy różne standardowe / konwencjonalne uniwersalne chłodnice międzystopniowe z przodu, chłodzone wodą chłodnice oleju i chłodnice oleju OEM, ale przyjmujemy również różne indywidualne zamówienia. Nasze spersonalizowane produkty obejmują wszystkie branże. Takich jak przemysł hydrauliczny, sprzęt budowlany, maszyny do materiałów budowlanych, maszyny portowe, budowa dróg i układy chłodzenia akumulatorów. Zapewniamy klientom opłacalne produkty!


4.Dostarczaj, wysyłaj i pakuj

O pakiecie dla naszego uniwersalnego intercoolera montowanego z przodu mamy drewnianą skrzynkę do wyboru
1. pudełko do pakowania neutralne
2. oryginalne pudełko do pakowania
3. dostosowane do wymagań klientów

O czasie wysyłki opiera się na sposobie wysyłki, który klienci wybierają, zwykle czas wysyłki do wysłania drogą morską wynosi około 30 dni roboczych; w przypadku wysyłki drogą lotniczą czas wysyłki wynosi około 5-10 dni roboczych. Po wysłaniu produktów wyślemy Ci numer śledzenia i informacje o wysyłce.


5. często zadawane pytania:

P: W jaki sposób Twoja fabryka prowadzi kontrolę jakości?
O: Jakość jest najwyższym priorytetem. Od początku do końca produkcji zawsze przywiązujemy dużą wagę do kontroli jakości. Po zapakowaniu każdego produktu zostanie on w pełni zmontowany i dokładnie przetestowany.
P: Czy możemy być Twoim dystrybutorem?
Odp .: Tak, szukamy dystrybutorów i agentów na całym świecie.
P: Czy dostarczasz próbki, aby sprawdzić jakość?
Odp .: tak, jeśli mamy na stanie, wystarczy zapłacić koszt wysyłki.
Gorące tagi: Uniwersalny intercooler z przodu, dostosowany, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty