Turbo Intercooler

Turbo Intercooler

W Chinach nalegamy na świadczenie profesjonalnych usług, wsparcia technicznego, profesjonalnych chłodnic samochodowych i turbo intercooler, produktów do chłodnic oleju, czekamy na współpracę z Tobą.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do produktu

Intercooler to w rzeczywistości akcesorium z turbodoładowaniem. Zadaniem turbosprężarki jest obniżenie temperatury powietrza o wysokiej temperaturze po doładowaniu, tak aby zmniejszyć obciążenie termiczne silnika, zwiększyć ilość powietrza dolotowego, a następnie zwiększyć moc silnika. W przypadku silników z doładowaniem, intercooler z turbosprężarką jest ważnym elementem układu doładowania. Niezależnie od tego, czy jest to silnik doładowany, czy turbodoładowany, między sprężarką a kolektorem dolotowym należy zainstalować turbo intercooler


2. funkcja produktu i obsługa

Nasz intercooler turbo ma doskonałą wydajność chłodzenia, unikalny radiator maksymalizujący wymianę ciepła i bardzo niski spadek ciśnienia. Wysokowydajna konstrukcja rdzenia płetwy specjalnie zaprojektowana do montażu z przodu. W porównaniu z konstrukcją bez przeplotu, zastosowanie w radiatorze z przeplotem zapewnia również większe rozpraszanie ciepła.
A nasz intercooler turbo jest wykonany z w pełni wytrzymałego i grubego wysokiej jakości aluminium, oba zbiorniki są polerowane na lustro i zastosowano wysokiej jakości spawanie łukowe argonem. Każdy intercooler turbo jest testowany ciśnieniowo i gwarantowany przed wysyłką, zapewniając niestandardowe usługi dotyczące rozmiaru i logo dla naszego intercoolera turbo.


3. pakowanie i dostawa

O czasie produkcji zwykle czas wynosi około 25-35 dni. Jest to oparte na twoich wymaganiach dotyczących intercoolera turbo, którego potrzebujesz.
A wszystkie intercooler turbo zostaną przetestowane, zanim je wyślemy. Opakowanie to opakowanie eksportowe z pudełkiem, a następnie zapakowane w drewnianą skrzynkę.


4. często zadawane pytania:

Q1. Jakie są twoje warunki pakowania?
O: Ogólnie rzecz biorąc, Jagrow pakuje nasze towary w neutralne białe pudełka i kartony. Jeśli masz prawnie zarejestrowany patent, możemy zapakować towar w twoje markowe pudełka po otrzymaniu twoich listów autoryzacyjnych.
Q2. Jakie są twoje warunki płatności?
Odp.: T / T 30% jako depozyt i 70% przed dostawą. Pokażemy Ci zdjęcia produktów i opakowań
zanim zapłacisz saldo.
Pytanie 3. Jakie są twoje warunki dostawy?
Odp.: EXW, FOB, CFR, CIF, DDU.
Gorące tagi: Turbo Intercooler, dostosowane, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty