Maszyna do robienia rur

Maszyna do robienia rur

Nasza firma zawsze stawia na jakość produktów i potrzeby klientów, a nasze produkty są sprzedawane w różnych krajach i regionach na całym świecie. Nasza firma dostarcza urządzenia do produkcji miedzianych i aluminiowych wymienników ciepła, w tym pełen zestaw linii produkcyjnych, takich jak maszyny do produkcji rur, walcowanie żeber, montaż i spawanie. Stosowany w samochodowych zbiornikach wodnych, chłodnicach międzystopniowych, wymiennikach ciepła, chłodnicach, skraplaczach i parownikach w systemach klimatyzacji i wentylacji. Charakteryzuje się wysoką wydajnością produkcji, wysoką jakością produktu i stabilną wydajnością.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do produktu

Maszyny do produkcji rur są używane głównie do produkcji rur chłodnic samochodowych, rur chłodnicy międzystopniowej i rur skraplacza. Po uformowaniu formy z tej serii jednostek, wyciąga się okrągłą rurę, kwadratową rurę i prostokątną rurę.


2. Proces produkcyjny

Po rozwinięciu, oczyszczeniu urządzenia, prowadnicy podawania, formowaniu, spawaniu, wewnętrznym wyrównywaniu spawania, szlifowaniu zewnętrznego szwu spawalniczego, kształtowaniu i zaklejaniu, obróbce roztworu, ostatecznym wymiarowaniu, prostowaniu, wykrywaniu wad, kodowaniu, wymiarowaniu, cięciu (rolka dysku), splataniu i innych ciągłe procesy formowania. Te maszyny do produkcji ube mają precyzyjną konstrukcję i łatwą obsługę.


3. funkcja produktu i zastosowanie

Maszyny do produkcji rur mają wysoką precyzję, stabilną wydajność, wysoką wydajność, pełną automatyzację, prostą obsługę, solidną maszynę, ciągłą produkcję, wysoką wydajność, mniej odpadów materiałowych i niskie koszty produkcji.
Maszyny do produkcji rur mają wiele zastosowań w życiu i przemyśle i odgrywają ważną rolę we wszystkich dziedzinach życia, w tym:
1. motoryzacja: części zewnętrzne, układ chłodzenia
2. dla rur stalowych: rury dekoracyjne, konstrukcyjne i plutonowe
3. Sprzęt transportowy: kontenery, pojazdy kolejowe
4. Wyposażenie kuchni: zlewozmywak, kuchenka gazowa, lodówka


4. często zadawane pytania:

P: W jaki sposób zapewniana jest jakość?
Odp.: Wszystkie nasze procesy są ściśle zgodne z procedurami ISO-9001 i mamy roczną jakość
P: Gdzie znajduje się twoja fabryka?
Odp.: Jesteśmy w Nanjing
P: Czy masz szczegółową i profesjonalną instrukcję instalacji?
Odp.: Czy masz szczegółową i profesjonalną instrukcję instalacji?
Gorące tagi: Maszyna do produkcji rur, dostosowana, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty