Maszyna do cięcia rur

Nanjing Majestic Company jest dostawcą maszyn do cięcia rur. Zapewniamy wysokiej jakości maszynę do cięcia rur i inną linię produkcyjną chłodnicy / intercoolera. Skupiamy się na tym od ponad 12 lat, możemy dostosować do twoich wymagań i damy ci pełny rysunek do sprawdzenia. Oczekuję wzajemnej współpracy.

Dostarczana przez nas przecinarka do rur umożliwia cięcie rur płaskich o różnych kształtach, zapewniając najbardziej odpowiednią metodę wytwarzania oraz wprowadzając nieprzerwaną metodę ciągłego wytwarzania. Zapewnia się, że podciśnienie rury płaskiej spowodowane siłą uderzenia cięcia jest kontrolowane w ramach minimalnej dopuszczalnej granicy. Gwarantujemy stabilność, jednorodność i wydajność produktu. Ponadto nowa metoda wytwarzania kontroluje również zginanie i skręcanie rury płaskiej w najmniejszym zakresie błędu, co poprawia dokładność rury płaskiej. Dostarczona przez naszą firmę maszyna do produkcji rur nadaje się do szybkich rury płaskie do samochodowych wymienników ciepła. Podczas procesu wytwarzania szerokość, grubość, kierunek, rozmiar, krzywizna i skręt wytłaczanej rury są automatycznie dostosowywane, aby zapewnić dokładność płaskiej rury po wykonaniu. Dodatkowo, w zależności od różnych potrzeb użytkowników, można go połączyć z układem tub płaskich i urządzeń pakujących, aby zrealizować w pełni zautomatyzowaną produkcję, co znacznie poprawia wydajność produkcji.

Nanjing Majestic Company zatrudnia ponad 80 pracowników, technicy stanowią 10%. Ponadto nasza fabryka posiada certyfikat ISO / TS16949. Zdecydowanie jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkty wysokiej jakości i konkurencyjne ceny, więc nie martwcie się o jakość, również nasza maszyna do cięcia rur posiada roczną gwarancję. Wszelkie pytania zostaną rozwiązane za pierwszym razem. Nasze maszyny do cięcia rur są eksportowane do Rosji, Europy, Ameryki Południowej, Ameryki Północnej, Afryki Południowej, Azji Południowo-Wschodniej, Indii oraz wielu innych krajów i regionów świata. Nasza fabryka nie może się doczekać współpracy z większą liczbą klientów.
Kup Maszyna do cięcia rur w naszej fabryce, która jest jednym z wiodących producentów i dostawców Maszyna do cięcia rur w Chinach. Nasze produkty zapewniają dobrą obsługę, taką jak roczna gwarancja. Jeśli chcesz otrzymać produkty ze zniżką, możesz je otrzymać od nas. Nasze produkty to nie tylko bezpłatna próbka, ale także oferty cenowe, a także produkty wysokiej jakości, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Witamy przyjaciół i klientów z kraju i zagranicy, aby odwiedzić naszą fabrykę i współpracować z nami, mam nadzieję, że możemy uzyskać podwójną wygraną.