Aluminiowy intercooler rurowo-lamelowy

Aluminiowy intercooler rurowo-lamelowy

Nasz aluminiowy intercooler rurowo-żebrowy zapewnia idealną wydajność chłodzenia w pojazdach z doładowaniem i turbodoładowaniem. Intercooler wykonany jest z aluminium klasy lotniczej 3003, które jest niezwykle wytrzymałe. Skutecznie obniży temperaturę powietrza dolotowego i znacznie zwiększy moc wyjściową silnika.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do produktu

Nasz aluminiowy intercooler z rurkami i żebrami jest wykonany z aluminium 3003 i jest precyzyjnie zgrzewany punktowo, aby zapewnić wyższą wydajność.
Jego konstrukcja jest zwarta: płyty rury i aluminiowego intercoolera żeber są ciasno rozmieszczone. W porównaniu z innymi typami aluminiowy intercooler z rurką i żebrem zajmuje mniej miejsca i zajmuje mniej miejsca.


2. parametr produktu (specyfikacja)

Opis przedmiotu Aluminiowy intercooler rurowo-lamelowy
Materiał Całe aluminium
Typ rdzenia Płetwa rurowa
Pakiet wewnętrzny Torba bąbelkowa i gruba pianka ochronna
Opakowanie zewnętrzne Opakowania neutralne na palecie
dostawa 25-35 dni po otrzymaniu płatności
Zasady płatności TT 30% depozytu, 70% przed wysyłką
Gwarancja 12 miesięcy
MOQ 50 szt


3. funkcja produktu i zastosowanie

Funkcja
-rurowy i aluminiowy intercooler wykonany w 100% z aluminium.
-ma wysoką wytrzymałość i wysoką wydajność chłodzenia.
-Zbiornik intercoolera z rurki i lamelek wykonany jest z wysokiej jakości aluminium, aby poprawić wytrzymałość i trwałość.
-Test szczelności rdzenia i test szczelności, podwójne przejście
-Może spersonalizowane logo na rdzeniu i pojemniku
Podanie
Rurowy i aluminiowy intercooler może być stosowany w wielu typach samochodów, takich jak samochody użytkowe, ciężarówki, pojazdy inżynieryjne, samochody wyścigowe.


4. nasza firma

Nasza firma jest profesjonalnym producentem specjalizującym się w produkcji różnorodnych aluminiowych wymienników ciepła. Nasz aluminiowy intercooler rurowy i lamelowy charakteryzuje się wysoką wydajnością grzewczą, niewielkimi rozmiarami, niewielką wagą i dużą możliwością zastosowania. Nasze produkty są szeroko stosowane w maszynach budowlanych, sprężarkach powietrza, separacji pojazdów, separacji maszyn budowlanych, chłodnicach oleju hydraulicznego, energii wiatrowej, separacji lokomotyw elektrycznych i separacji statków oraz w wielu innych dziedzinach.
Wysoka wydajność i duży przepływ to cechy, nad którymi ciężko pracowaliśmy. Wysoko wypolerowane rowki końcowe zapewniają najlepsze odbicie ciepła i wygląd.
Mamy następujące intercoolery. Zapraszamy również do projektowania własnych produktów. Jeśli masz inne pytania, skontaktuj się z nami.


5. często zadawane pytania:

P: A co z ceną produktów?
O: Cena do negocjacji. Można go zmienić w zależności od ilości lub opakowania. Kiedy zapytasz, podaj nam żądaną ilość.
P: Jak mogę dokładnie kupić produkty, których potrzebuję?
Odp.: Potrzebujemy dokładnego numeru produktu, jeśli nie możesz podać numeru produktu, możesz przesłać nam zdjęcie produktu lub podać model ciężarówki, tabliczkę znamionową silnika itp. Dokładnie określimy, jakiego produktu potrzebujesz .
P: Jak wyceniasz i jak długi jest okres ważności wyceny?
Odp .: Zazwyczaj wycenę wysyłamy e-mailem w ciągu 24 godzin od otrzymania zapytania. Cena obowiązuje przez 30 dni.
Gorące tagi: Rurowy i aluminiowy intercooler, dostosowany, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty