Rura aluminiowa do automatycznego wytłaczania

Rura aluminiowa do automatycznego wytłaczania

Dostarczana przez nas rura aluminiowa z automatycznym wytłaczaniem jest spawana szwem o wysokiej częstotliwości i nigdy nie zwlekamy z dostarczaniem klientom opłacalnych rur aluminiowych. Od samochodów po zastosowania przemysłowe, wiele naszych lamp elektronicznych zostało wysoko ocenionych przez znanych producentów w kraju i za granicą.

Szczegóły produktu


Rura aluminiowa do automatycznego wytłaczania

1.   Wprowadzenie produktów

Rura aluminiowa z automatycznym wytłaczaniem jest również nazywana aluminiową rurą o wysokiej częstotliwości. Jego metoda produkcji polega na przetworzeniu płaskiego paska aluminiowego na rury, a następnie połączeniu krawędzi za pomocą procesu zgrzewania z wysoką częstotliwością, a następnie zgrzewaniu szwu bez użycia żadnego materiału wypełniającego. Następnie dostosuj rozmiar spawanej rury, aż uzyskasz dokładny rozmiar i tolerancję.

Rura aluminiowa z automatycznym wytłaczaniem jest rodzajem rury kompozytowej. Główną różnicą między rurą wytłaczaną a rurą ciągnioną jest to, że warstwa zgrzewalna może być wykonana z różnych materiałów ze stopów aluminium. Materiał rdzenia to zwykle 3003, a kompozytowy spawalny stop to 4343 lub 4045. Jest szeroko stosowany w rurach produkcyjnych wymienników ciepła, aby umożliwić lutowanie piecowe lub płomieniowe oraz zapewnić protektorową korozyjność.

2.Parametr produktu (specyfikacja)

Rozwijamy i produkujemy Rury auto wytłaczane z aluminium nadają się do szerokiej gamy zastosowań przemysłowych. Rura jest bardzo odpowiednia do zastosowań związanych z przenoszeniem ciepła, gdzie podczas projektowania i projektowania uwzględnia się wagę i przestrzeń, w tym jednostki HVAC, samochodowe systemy wymiany ciepła, kolektory, parowniki i skraplacze. Może być również stosowany w rurociągach elektrycznych i ogólnych, stosowanych w rurociągach i budynkach.

3.   FAQ

P: Czy możesz produkować zgodnie z próbkami?

Odp .: Tak, możemy produkować według twoich próbek lub rysunków technicznych. Potrafimy zbudować formy i osprzęt.

P: Jakie są twoje warunki dostawy?

Odp .: Możemy zrobić EXW, FOB, FCA, CFR, CIF.ect

P: Jaka jest przewaga w jakości?

Odp .: Wszystkie przetwarzanie są produkowane w naszej fabryce, możemy kontrolować jakość;

4. Profil firmy

O nas:

Założona w 2007 roku firma NanjingMajestic Auto Parts  zajmujemy się produkcją, eksportem i dostarczaniem szerokiej gamy produktów systemu autocoolingu, takich jak rura chłodnicy, rurka chłodnicy międzystopniowej, rurka chłodnicy oleju andradiator, chłodnica międzystopniowa, chłodnica oleju i wiele innych.

Od ponad 10 lat  Majestic jest pionierem w branży w projektowaniu i produkcji aluminiowych chłodnic, dostarczając wymiennik ciepła  Klienci handlowi i OEM z wysokiej jakości, konkurencyjnym cenowo rozwiązaniem spełniającym ich wymagania w zakresie chłodzenia. Pracujemy z dobrze zdeterminowanym i pozytywnym podejściem, które pomaga nam w zapewnieniu satysfakcji klienta. Przedmioty te mogą być wykorzystywane w różnych branżach, takich jak motoryzacja, przemysł, przemysł stoczniowy, cukrownictwo, pakowanie, nawigacja, formy itp.


Gorące tagi: Rura aluminiowa do automatycznego wytłaczania, dostosowana, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty