Bezszwowa rura aluminiowa

Bezszwowa rura aluminiowa

Rura aluminiowa bezszwowa to jeden z najważniejszych i najszerzej stosowanych produktów naszej firmy. Sprawnie produkujemy, zaopatrujemy, eksportujemy, handlujemy i hurtowo w niemal wszystkich regionach kraju i innych krajach. Te aluminiowe rury są używane w różnych gałęziach przemysłu.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do produktu
Wytłaczana rura osiąga swój ostateczny rozmiar w procesie wytłaczania na gorąco i może być bezszwowa lub bez szwów (rura strukturalna). W porównaniu z rurą szczelinową (konstrukcyjną), bezszwowa rura aluminiowa jest rurą bez żadnych spoin.

Nasz profesjonalny proces produkcji rur bez szwu zaczyna się od wytłaczania pustych rur lub pełnych prętów wierconych zgodnie z naszymi ścisłymi specyfikacjami. Rury bezszwowe produkowane są dwoma metodami. Jedną z metod jest przepchnięcie pustego kęsa aluminiowego przez formę i prasę trzpieniową z dużą siłą w wysokiej temperaturze. Inną metodą jest przepuszczenie pełnego półfabrykatu przez prasę wykrawającą, a następnie trzpień przebija i wytłacza półfabrykat w drugim ruchu do przodu. Niezależnie od zastosowanej metody rura nie ma spawów ani szwów, co jest bardzo odpowiednie do anodowania i innych procedur wykończeniowych.


2. Parametr produktu (specyfikacja)

Nazwa produktu

Bezszwowa rura aluminiowa

Kształt

Okrągłe, kwadratowe, owalne, prostokątne itp

Hartować

T3 - T8

Gatunek

Seria 1000 - 7000

Grubość ściany

0,5 mm ~ 150 mm

Twardość

35-130HB

Stosowanie

Zastosowanie przemysłowe, wykorzystanie samolotów itp.

Stop

1070 1060 1100 3003 5052 5083 5086 2024 2014 2618 60617075

Tolerancja

±1%

Materiał

Stop aluminium

Usługa przetwarzania

Gięcie, rozwijanie, spawanie, wykrawanie, cięcie, powlekanie

Opakowania

Eksportuj standardowe palety drewniane (zgodnie z wymaganiami)

Orzecznictwo

ISO9001:2015, ISO14001:2015, ROHS, SGS

MOQ

1 tona

Cechy

1) łatwa instalacja

 

2) Wysoka wytrzymałość

 

3) Niskie koszty

 

4) Trwałe

 

5) Ładny wygląd

 

6) Anty utlenianie


3. Funkcja produktu i zastosowanie
Rury aluminiowe bezszwowe są szeroko stosowane w branżach takich jak formy, maszyny, elektronika, motoryzacja, lotnictwo i statki. O naszej linii produkcyjnej związanej z certyfikacją produktów na światowym rynku opakowań produktów Dążymy do otwarcia rynku międzynarodowego. Nasi klienci pochodzą z całego świata, takich jak Afryka, Ameryka Łacińska, Bliski Wschód, Azja Południowo-Wschodnia, Europa itp. Ich uznanie zdobyła doskonała jakość i niska cena.

4.Często zadawane pytania:
P: Czy akceptujesz niestandardowe zamówienia?
Odp.: tak, robimy. Twoje indywidualne zamówienia są zawsze mile widziane. Uprzejmie prosimy o przedstawienie nam swoich parametrów technicznych lub próbek, abyśmy mogli dostosować produkty zgodnie z Państwa preferencjami. W sprawie dalszych szczegółów prosimy o kontakt.
P: Jakie jest twoje MOQ?
Odp.: zależy to od wybranego modelu.
P: Jak zapewniasz jakość?
Odp .: Mamy cały zestaw maszyn testowych i profesjonalny zespół testowy. Każdy produkt jest dobrze przetestowany przed wysyłką.

Gorące tagi: Bezszwowa rura aluminiowa, dostosowana, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty