Okrągła rura skraplacza

Okrągła rura skraplacza

Okrągła rura skraplacza jest jednym z ważnych elementów systemów klimatyzacji. Fluor w klimatyzatorze samochodowym jest sprężany przez sprężarkę w celu wytworzenia skroplonego gazu o wysokiej temperaturze i wysokim ciśnieniu, który jest skraplany przez skraplacz, a następnie staje się cieczą o niskiej temperaturze i wysokim ciśnieniu i wchodzi do rury kolektora.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do produktu

Materiał, z którego wykonaliśmy okrągłą rurkę skraplacza, charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, spawalnością, odpornością na korozję i długotrwałą trwałością. Wnętrze jest gładkie bez szwu i jest dostępne w wersji wytłaczanej lub okrągłej rurki skraplacza wykonanej z bezszwowego aluminium do zastosowań precyzyjnych.


2. parametr produktu (specyfikacja)

Okrągły rozmiar rury skraplacza
8 * 1,0 / 8 * 1,4 28 * 1,5 / 1,6
9,52 * 1,0 / 1,5 29 * 2,0
10 * 1,0 / 1,1 30 * 1,5 / 1,2 / 2,0
12 * 1,0 / 1,5 30,2 * 1,2
12,7 * 1,5 31,6 * 1,5
13 * 1,2 32 * 1,5 / 1,8 / 2,0 / 2,5
Większy rozmiar prosimy o kontakt ...


3. Dane firmy

Założona w 2007 roku firma Nanjing Majestic Auto Parts zajmuje się produkcją, eksportem i dostarczaniem szerokiej gamy produktów automatycznego układu chłodzenia, takich jak rura chłodnicy, rura intercoolera, rura chłodnicy oleju i rura skraplacza okrągłego i wiele innych.
Zdobyliśmy ogromne doświadczenie poprzez badania i rozwój produktów systemów wymienników ciepła oraz zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy elementy do wielu różnych zastosowań. Prowadzimy szeroko zakrojone badania i ankiety w naszej jednostce badawczo-rozwojowej i dokładamy wszelkich starań, aby wprowadzać innowacje i zwiększać wydajność gama produktów. Ponadto przeprowadzone kontrole i ankiety pomagają nam w projektowaniu i rozwijaniu nowych produktów z doskonałością.
Ponadto nasza fabryka posiada certyfikat ISO / TS16949. Nasz zespół wydajnych pracowników jest dobrze zorientowany we wszystkich procesach produkcyjnych i innych powiązanych zadaniach, rozszerzając w ten sposób naszą działalność na całym świecie. Ponadto dążymy do osiągnięcia maksymalnej satysfakcji klienta i przestrzegania najnowszych standardów etycznych, które doprowadziły nas do osiągnięcia nowych szczytów sukcesu. Czekamy na współpracę z Tobą!


4. często zadawane pytania:

P: Dlaczego możemy Cię wybrać?
Odp.: Możemy zapewnić szybką reakcję, krótki czas realizacji i konkurencyjną cenę.
P: Ile masz sztabów w swojej fabryce?
Odp.: Mamy ponad 180 pracowników, 10% to starsi technicy.
P: W jaki sposób zapewniana jest jakość?
Odp.: Wszystkie nasze procesy są ściśle zgodne z procedurami ISO-9001 i mamy roczną jakość
Gorące tagi: Okrągła rura skraplacza, dostosowana, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty