Grzejniki z plastikowym zbiornikiem

Grzejniki z plastikowym zbiornikiem

Grzejniki aluminiowe Nanjing Majestic ze zbiornikiem z tworzywa sztucznego wykonanym z wysokiej jakości stopu aluminium oraz zbiornikiem z tworzywa sztucznego. Mamy do wyboru wiele wzorów i katalogów. Ponadto, jeśli masz numer OEM lub rysunek wybranego grzejnika. możemy również produkować zgodnie z Twoimi wymaganiami. Przed zamówieniem zbiorczym wsparciem może być próbka i małe zamówienie do sprawdzenia jakości. Krótko mówiąc, dążymy do zapewnienia klientom wysokiej jakości produktów i szczerej obsługi. Oczekuję wzajemnej współpracy.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do produktu

Za chłodzenie krążącej wody odpowiadają aluminiowe grzejniki ze zbiornikiem z tworzywa sztucznego. Rura wodna i chłodnica wykonane są z aluminium. Rura aluminiowa jest płaska, a grzejnik karbowany. Zwróć uwagę na wydajność rozpraszania ciepła. Grzejnik ma właściwości odprowadzania ciepła i chłodzenia. Na korku chłodnicy znajduje się zawór parowy, a otwór jest połączony z powietrzem publicznym.


2.Radiator z procedurą zamawiania zbiornika z tworzywa sztucznego:

1. Profesjonalne zapytanie ofertowe.
2. Potwierdź cenę grzejnika, czas dostawy, projekt logo, warunki płatności, szczegóły opakowania itp.
3. Sprzedawca grzejników przesyła fakturę proforma grzejnika.
4. Klient płaci i przesyła nam pokwitowanie bankowe.
5. Po dokonaniu płatności zorganizujemy produkcję, prześlemy zdjęcia i przewidywany czas.
6. Klient płaci saldo i organizuje dostawę, możemy również ponownie przyjąć kopię salda płatności lub akredytywy, podać numer śledzenia i sprawdzić status klienta.
7. Po otrzymaniu grzejnika z plastikowymi zbiornikami i upewnieniu się, że można złożyć zamówienie.
8 Przekaż nam opinie na temat jakości, usług, opinii rynkowych i sugestii, abyśmy mogli działać lepiej.


3. zalety produktu

1.Ponieważ aluminiowe grzejniki ze zbiornikiem z tworzywa sztucznego mają dwuskładnikowy syntetyczny rdzeń aluminiowy i strukturę rurkową, wydajność rozpraszania ciepła jest zwiększona o 25% w porównaniu z grzejnikiem miedzianym.
Zmniejszenie masy produktu o 2,30%, dlatego należy obniżyć znamionową jakość załadunku i zmniejszyć zużycie paliwa
3.Grzejniki aluminiowe ze zbiornikiem z tworzywa sztucznego przyjmują przyjazne dla środowiska materiały i procesy usuwania materiałów korozyjnych w procesie produkcji grzejników miedzianych, dzięki czemu są bardziej sprzyjające wymaganiom ochrony środowiska.4. często zadawane pytania:

P: Czy sprzedałeś te produkty do innych krajów?
Odp.: Tak, sprzedaliśmy nasz produkt na całym świecie.
P: Jaka jest twoja usługa posprzedażna?
Odp.: Ze względu na problemy z jakością zapewniamy roczną gwarancję na wszystkie produkty. W okresie gwarancyjnym chcielibyśmy wymienić lub rozwiązać problem za Ciebie.
P: Jakie są twoje warunki płatności?
Odp.: Zwykle akceptujemy 30% depozytu, 70% przed wysyłką. Jeśli masz radę, nie wahaj się zapytać.
Gorące tagi: Grzejniki z plastikowym zbiornikiem, dostosowane, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty