Maszyna do produkcji rur chłodnicy

Maszyna do produkcji rur chłodnicy

Nasza firma nie tylko ma bogate doświadczenie w produkcji maszyn do produkcji rur chłodnic, ale może również pomóc użytkownikom w ulepszaniu zakładu i poprawie wydajności produkcji podczas opracowywania i próbnej produkcji nowych produktów.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do produktu

W ostatnich latach, wraz z zapotrzebowaniem na lekkość w przemyśle motoryzacyjnym, przemysł samochodowy przestawił się na produkcję cienkich rur płaskich i rur płaskich o skomplikowanych kształtach, aby lepiej łączyć doświadczenie techniczne firmy z potrzebami klientów. aby sprostać stale rosnącym potrzebom klientów, dlatego coraz częściej stosuje się maszynę do produkcji rur chłodnicy.


2. funkcja produktu i zastosowanie

Wymiana rolek formujących jest szybka i łatwa, co znacznie poprawia wydajność produkcji. Wygląd maszyny do produkcji rur chłodnicy przyjmuje lekką i zwartą konstrukcję, w pełni wykorzystując fabrykę i redukując niepotrzebne procedury obsługi.Ma cechy unikalnej konstrukcji, wysoki stopień automatyzacji, prostą obsługę, stabilną i niezawodną ciągłą wydajność produkcji .
Stosowany głównie do produkcji rur chłodnic, rur skraplaczy itp.


3. często zadawane pytania:

P: Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
Odp.: Tak, jesteśmy fabryką z ponad 12-letnią historią w tej branży.
P: Jakie są twoje warunki płatności?
Odp.: Zwykle akceptujemy 30% depozytu, 70% przed wysyłką. Jeśli masz radę, nie wahaj się zapytać.
P: Ile czasu zajmuje pobranie próbek i masowa produkcja?
Odp.: Zwykle w przypadku nowych form zajmuje to 15-20 dni;
po potwierdzeniu, 25-30 dni na produkcję masową, jest to oparte na zamówieniu i wymaganiach
Gorące tagi: Maszyna do produkcji rur chłodnicy, dostosowana, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty