Linia do produkcji chłodnic

Nanjing Majestic Company jest jednym z profesjonalnych dostawców linii do produkcji grzejników w Chinach. Nie tylko produkujemy grzejniki, ale także dostarczamy klientom linię do produkcji grzejników. Jesteśmy w dobrej pozycji, aby zapewnić Państwu nie tylko wysokiej jakości montaż, ale także doskonałą obsługę posprzedażową. Dobrze wyszkoleni inżynierowie zapewnią Państwu wszelkie wsparcie techniczne, naszym celem jest rozwiązywanie potrzeb klientów oraz wytwarzanie wysokiej jakości produktów i maszyn. Obecnie nasze maszyny sprzedawane są do wielu krajów Azji, Ameryki, Europy i Oceanii. Wszelkie problemy W każdej chwili możesz się z nami skonsultować i liczyć na współpracę z Tobą.

Linia do produkcji grzejników, w tym maszyna do cięcia grzejników, piec do lutowania twardego, maszyna do badania szczelności, maszyna do cięcia rur, maszyna do rur, maszyna do montażu rdzenia itp. Maszyna do cięcia płetw odnosi się do maszyny do tłoczenia płetw, która może wytwarzać kwadratowe płetwy o wysokości 10 mm, w tym lamele proste, lamele odsadzone i lamele faliste Piec do lutowania używany głównie do lutowania części aluminiowych w atmosferze ochronnej. Maszyna do testowania szczelności używana głównie do testu szczelności produktu, testu wodoodporności, testu poziomu ochrony IP Maszyna do cięcia rur nadaje się do cięcia rur stopowych, rur ze stali węglowej, rur ze stali nierdzewnej i rur z metali nieżelaznych. Maszyny do produkcji rur są używane głównie do produkcji rur chłodnic samochodowych, rur chłodnicy międzystopniowej i rur skraplacza. Automatyczna maszyna do montażu rdzeni wykorzystuje stale dostarczane żebra i rury oraz ręcznie instalowane główne elementy (rury zbierające) i płyty boczne do montażu rdzeni wymiennika ciepła o określonych specyfikacjach wymaganych przez klientów.

Zaletą linii do produkcji grzejników naszej firmy:
1. Wysoka wydajność: na każde zapytanie lub wiadomość e-mail odpowiemy w ciągu 24 godzin.
2. Profesjonalny: ponad dziesięć lat zespołu wsparcia technicznego i sprzedaży, aby zapewnić najlepszą obsługę.
3. Pakowanie i transport: Przed zapakowaniem należy przeprowadzić rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nie ma wycieków.
4. Wysoka jakość i konkurencyjna cena: używamy wysokiej jakości materiałów, posiadamy zaawansowany sprzęt produkcyjny, surowe wymagania produkcyjne i rozsądne ceny.
Kup Linia do produkcji chłodnic w naszej fabryce, która jest jednym z wiodących producentów i dostawców Linia do produkcji chłodnic w Chinach. Nasze produkty zapewniają dobrą obsługę, taką jak roczna gwarancja. Jeśli chcesz otrzymać produkty ze zniżką, możesz je otrzymać od nas. Nasze produkty to nie tylko bezpłatna próbka, ale także oferty cenowe, a także produkty wysokiej jakości, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Witamy przyjaciół i klientów z kraju i zagranicy, aby odwiedzić naszą fabrykę i współpracować z nami, mam nadzieję, że możemy uzyskać podwójną wygraną.