Maszyna z żeberkami chłodnicy

Nanjing Majestic Company jest jednym z chińskich dostawców maszyn z żeberkami do chłodnic, które zajmują się produkcją samochodowych zbiorników wody, podgrzewaczy wody, skraplaczy, parowników, a także różnego rodzaju wyposażenia specjalnego na linii produkcyjnej, np. pieca itp. jednocześnie możemy zaprojektować różnorodne wyposażenie specjalne zgodnie z wymaganiami klienta. Spełniaj wymagania klientów, stale wprowadzaj innowacje w oparciu o oryginał i uzyskuj więcej korzyści na linii produkcyjnej. W tym samym czasie firma utworzyła zespół techniczny i wykwalifikowaną kadrę, rygorystyczny system zarządzania jakością i system obsługi klienta, od rozwoju po sprzedaż, zaczynając od zapotrzebowania klienta i zwracając uwagę na wartość satysfakcji klienta. Ze szczerym podejściem, doskonałą jakością, doskonałą obsługą, aby spotkać się z klientami, aby osiągnąć satysfakcję klienta dzięki naszej strategii win-win.

Maszyna do radiatorów jest rodzajem prasy żebrowej, która może wytwarzać żebra kwadratowe o wysokości 10 mm, w tym lamele proste, przesunięte i faliste.Zastosowania obejmują: lotnicze, kriogeniczne, przemysłowe, motoryzacyjne.Jeden z najważniejszych procesów w każdej operacji wytwarzania wymiennika ciepła jest produkcja żebra. W przypadku wielu z tych wymienników ciepła, żebro, które ma być wyprodukowane, będzie produkowane na tłoczącej tłoczni posuwisto-zwrotnej, znanej również jako prasa fin. Opracowaliśmy kompletną linię maszyn do formowania płetw, w tym jedną z najbardziej zaawansowanych technicznie maszyn o wysokiej precyzji dostępnych na rynek dzisiaj. Zaprojektujemy prasę do płetw specjalnie dla wymagań Twojej aplikacji.

Maszyna z żeberkami chłodnicy może utrzymywać dokładność wysokości i nachylenia żeberek dzięki specjalnej matrycy. Zmieniając formę płetwy, zestaw płetw może być używany do produkcji różnych płetw (płetwa przesunięta, płetwa prosta, płetwa perforowana, płetwa żaluzjowa, płetwa prostokątna, płetwa w jodełkę itp.). Proszę podać specyfikacje płetwy, w tym wysokość, podziałkę, grubość, materiał, maksymalną długość przepływu żebra itp., Możemy dopasować zoptymalizowaną maszynę do formowania płetw, aby spełnić Twoje potrzeby w zakresie chłodzenia.
Kup Maszyna z żeberkami chłodnicy w naszej fabryce, która jest jednym z wiodących producentów i dostawców Maszyna z żeberkami chłodnicy w Chinach. Nasze produkty zapewniają dobrą obsługę, taką jak roczna gwarancja. Jeśli chcesz otrzymać produkty ze zniżką, możesz je otrzymać od nas. Nasze produkty to nie tylko bezpłatna próbka, ale także oferty cenowe, a także produkty wysokiej jakości, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Witamy przyjaciół i klientów z kraju i zagranicy, aby odwiedzić naszą fabrykę i współpracować z nami, mam nadzieję, że możemy uzyskać podwójną wygraną.