Szyjki wlewu chłodnicy

Szyjki wlewu chłodnicy

Nanjing Majestic produkuje i dostarcza różnego rodzaju akcesoria do chłodnic, takie jak szyjki wlewu chłodnicy, których materiałem jest miedź mosiądz, tłoczenie aluminium i obróbka aluminium. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzeby, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, prześlemy Ci katalog i zdjęcia do sprawdzenia.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do produktu

Nasze szyjki wlewowe do chłodnic są wykonane z kęsów aluminiowych 6061-T6 lub mosiądzu miedzianego. Te szyjki wlewowe chłodnicy mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie wymagany jest otwór wlewowy do niestandardowych zastosowań o dużym obciążeniu. Zawiera wkręcane złącze węża 1/16” NPT do zbiornika wyrównawczego. Jest idealny do różnych form wyścigów i występów ulicznych. Jako doskonały dostawca części, od projektu po produkcję, produkcję i instalację, nasze zakłady mogą dostarczyć wszystkie elementy, które spełnią Twoje potrzeby, i zapewnić kompletną usługę zarządzania projektem, która pasuje do tego. Bez względu na to, jaki masz materiał lub pomysł, wytniemy go i ukształtujemy zgodnie z Twoimi potrzebami i naszą wiedzą o możliwościach. Doradzimy również, aby wybrać najlepszy materiał do Twojego zadania.
2. Parametr produktu (specyfikacja)

Nazwa produktu

Szyjki wlewu chłodnicy

Materiał

Aluminium

Aplikacja

uniwersalny

Kolor

Dostosowane

MOQ

500 sztuk


3. Nasza usługa
Jeśli masz plan zakupu lub zapytanie dotyczące szyjek wlewu chłodnicy:
1. Witamy w produkcji OEM: chłodnica, intercooler, grzałka, skraplacz, opakowanie
2. Przykładowe wsparcie zamówienia.
3. Na Twoje zapytanie odpowiemy w ciągu 24 godzin.
4. Po wysłaniu będziemy śledzić produkt co dwa dni, aż do momentu otrzymania produktu. Po otrzymaniu towaru przetestuj go i przekaż mi swoją opinię. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące problemu, skontaktuj się z nami, a my przedstawimy rozwiązanie.


4.FAQ
P: Jak mogę dokładnie kupić produkty, których potrzebuję?
Odp .: Potrzebujemy dokładnego numeru produktu, jeśli nie możesz podać numeru produktu, możesz przesłać nam swoje zdjęcie produktu lub podać model ciężarówki, tabliczkę znamionową silnika itp. Dokładnie określimy produkt, którego potrzebujesz .
P: Jak sprawić, by nasza firma była długoterminowa i dobra?
Odp .: Utrzymujemy dobrą jakość i konkurencyjną cenę, aby zapewnić korzyści naszym klientom;
P: Do jakich krajów eksportowałeś?
Odp.: lrak, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Turcja, Malezja, Tajlandia, Arabia Saudyjska, Rosja, Kazachstan, Wielka Brytania, Francja, Australia, Janpan, Kanada, Chile, Egipt.ect

Gorące tagi: Szyjki wlewu chłodnicy, dostosowane, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty