Chłodnica oleju do motocykla

Chłodnica oleju do motocykla

Nasza chłodnica oleju do motocykla może być wykonana w całości zgodnie z wymaganiami klienta. Wykonany jest z w pełni wytrzymałego i grubego wysokogatunkowego aluminium o dobrej odporności na korozję i odprowadzaniu ciepła. Możemy również obsługiwać zamówienia w małych partiach. Zapraszamy do składania zapytań.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do produktu

Ze względu na przewodnictwo cieplne oleju oraz jego ciągły przepływ i cyrkulację w silniku, olej pełni rolę chłodzenia w skrzyni korbowej, sprzęgłach, elementach zaworów itp. Nawet w przypadku silnika chłodzonego wodą tylko głowica i ścianka cylindra można chłodzić wodą, podczas gdy inne części nadal wymagają chłodzenia olejem.
Jeśli silnik jest przegrzany, a zawór pozostaje w stanie wysokiej temperatury i wysokiego ciśnienia gazu przez długi czas bez odpowiedniego chłodzenia, nieuchronnie spowoduje to zmęczenie wysokotemperaturowe całych elementów mechanizmu rozrządu, co poważnie wpłynie na działanie zawór. W pociągach termiczne tłumienie mocy jest poważne, co ostatecznie wpływa na ogólną wydajność i żywotność silnika.
Dlatego znaczenie chłodnicy oleju w motocyklu jest bardzo duże.


2. parametr produktu (specyfikacja)

Rodzaj Chłodnica oleju do motocykla
Nazwa handlowa Dostosowane
Materiał Aluminium
Kolor Dostosowane
Próba Dostępne
Wysyłka  Transport lotniczy / morski
Logo Do przyjęcia


3. funkcja produktu i zastosowanie

Skupiamy się na dostarczaniu wysokiej jakości produktów po uczciwej cenie, wszystkie jednostki są w pełni testowane przed wysyłką, przed złożeniem zamówienia sprawdź zdjęcia i specyfikacje pod kątem kompatybilności, jeśli nie jesteś zadowolony z naszej chłodnicy oleju do motocykla.
I chłodnica oleju do motocykli ma uniwersalne zastosowanie do większości motocykli, pojazdów terenowych, rowerów w obszarze konserwacji silników poziomych.


4. często zadawane pytania:

P: A co z czasem dostawy?
Odp.: Generalnie zajmie to od 30 do 45 dni po otrzymaniu zaliczki. Konkretny czas dostawy zależy od pozycji i ilości zamówienia.
P: Czy możesz produkować według próbek?
Odp.: Tak, możemy produkować według twoich próbek lub rysunków technicznych. Możemy budować formy i osprzęt.
P: Jaka jest twoja przykładowa polityka?
Odp.: Możemy dostarczyć próbkę, jeśli mamy gotowe części w magazynie, ale klienci muszą zapłacić koszt próbki i koszt kuriera.
Gorące tagi: Chłodnica oleju do motocykla, dostosowana, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty