Rynek wtórny chłodnicy oleju

Rynek wtórny chłodnicy oleju

Chłodnica oleju to w zasadzie każde urządzenie lub maszyna używana do chłodzenia oleju. Pomóż utrzymać silnik w niskiej temperaturze, utrzymując dopływ oleju w stałej temperaturze. Nanjing Majestic Company jest jednym z największych producentów na rynku wtórnym chłodnic oleju. Profesjonalnie współpracujemy z rynkiem posprzedażowym. W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do produktu
Rynek wtórny chłodnic oleju służy głównie do chłodzenia oleju smarowego lub oleju opałowego silników pojazdów, maszyn budowlanych, statków itp. Gorącą stroną produktu jest olej smarny lub paliwo, a zimną stroną może być woda chłodząca lub powietrze. Gdy pojazd jest w ruchu, olej smarujący w głównych układach smarowania opiera się na mocy pompy olejowej, przechodzi przez kanał po stronie gorącej chłodnicy oleju i przenosi ciepło na zimną stronę chłodnicy oleju, podczas gdy woda chłodząca lub zimne powietrze przechodzi przez kanał po stronie zimnej chłodnicy oleju. Ciepło jest odbierane, aby zrealizować wymianę ciepła między zimnymi i gorącymi płynami, aby zapewnić, że olej smarujący ma najbardziej odpowiednią temperaturę roboczą. W tym chłodzenie oleju skokowego silnika, oleju skokowego automatycznej skrzyni biegów, oleju skokowego przekładni kierowniczej itp.


2.ProduktParametr (specyfikacja)

Specyfikacja

Nazwa produktu

CHŁODNICA OLEJU NA RYNKU WTÓRNYM

Materiał

Aluminium

Podanie

uniwersalny

Kolor

Dostosowane

MOQ

50 sztuk

Gwarancja

12m


3. Funkcja produktu i zastosowanie
1. Ponieważ olej ma przewodność cieplną i stale przepływa i krąży w silniku, chłodnica oleju na rynku wtórnym chłodzi skrzynię korbową silnika, sprzęgło, zespół zaworów itp. Nawet w silniku chłodzonym wodą są to jedyne części, które mogą być chłodzone wodą to głowica cylindra i ściana cylindra, a inne części nadal muszą być chłodzone przez chłodnice oleju.
2. Główny materiał naszego rynku części zamiennych do chłodnic oleju obejmuje materiały metalowe, takie jak aluminium, miedź, stal nierdzewna, odlewy itp. Po spawaniu lub montażu kanał boczny z gorącą stroną i kanał boczny z zimną stroną są połączone, tworząc kompletny wymiennik ciepła.
3. Rynek wtórny chłodnicy oleju jest używany do chłodzenia oleju smarowego lub oleju opałowego pojazdów, maszyn inżynieryjnych, statków itp. Gorąca strona produktu to olej smarny lub paliwo, a zimna strona może być wodą chłodzącą lub powietrzem. Gdy pojazd jest w ruchu, olej smarujący w głównych układach smarowania opiera się na mocy pompy olejowej, przechodzi przez kanał po stronie gorącej chłodnicy oleju i przenosi ciepło na zimną stronę chłodnicy oleju, podczas gdy woda chłodząca lub zimne powietrze przechodzi przez kanał po stronie zimnej chłodnicy oleju. Ciepło jest odbierane, aby zrealizować wymianę ciepła między zimnymi i gorącymi płynami, aby zapewnić, że olej smarujący ma najbardziej odpowiednią temperaturę roboczą. W tym chłodzenie oleju smarowego silnika, oleju smarowego automatycznej skrzyni biegów, oleju smarowego przekładni kierowniczej itp.


4.FAQ
P: Jak wygląda opakowanie produktu?
Odp .: Mamy dwie paczki, karton i skrzynię drewnianą.
P: jaki certyfikat posiadasz?
Odp .: Nasza fabryka posiada certyfikat ISO / TS16949
P: czy zapewnisz gwarancję?
Odp .: Tak, jesteśmy bardzo pewni naszych produktów i pakujemy je bardzo dobrze, więc zwykle otrzymasz zamówienie w dobrym stanie. Ale z powodu długiej wysyłki wystąpią niewielkie uszkodzenia produktów. Każdy problem z jakością, my zajmę się tym natychmiast.Gorące tagi: Rynek wtórny chłodnicy oleju, dostosowany, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty