Mikrokanałowa rura skraplacza

Mikrokanałowa rura skraplacza

Jako jeden z największych producentów rur aluminiowych w Chinach, możemy produkować różne rodzaje rur, takie jak rura chłodnicy, rura intercoolera, chłodnica oleju i mikrokanałowa rura skraplacza itp. Mamy do wyboru różne specyfikacje lub jeśli masz rysunek, możemy wyprodukować zgodnie z Twoimi wymaganiami. W razie potrzeby możesz się z nami skontaktować w dowolnym momencie. Oczekuję wzajemnej współpracy.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do produktu

Mikrokanałowa rura skraplacza to cienkościenna porowata płaska rura, która wykorzystuje rafinowane pręty aluminiowe, wytłaczanie na gorąco i cynk natryskiwany na powierzchnię. Stosowany jest głównie w układach klimatyzacji dla różnych czynników chłodniczych jako nowy, przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy. Zastosowanie nowych systemów ochrony środowiska jest kluczowym materiałem dla nowej generacji mikrokanałowych wymienników ciepła do klimatyzacji z przepływem równoległym.


2. parametr produktu (specyfikacja)

Minimalna ilość zamówienia: 1000kg
Cena £: negocjacja
Zasady płatności: T / T.
Możliwość dostaw: 50000 ton rocznie
Czas dostawy: Zgodnie z twoim wymaganiem
Szczegóły pakowania: Standardowe opakowanie eksportowe


3. funkcja produktu i zastosowanie

Mikrokanałowa rura skraplacza to zaawansowany technologicznie produkt aluminiowy, który jest wytłaczany na gorąco z rafinowanego wlewka aluminiowego, a następnie spryskiwany cynkiem, aby zapobiec korozji.
Mikrokanałowa rura skraplacza jest rdzeniem nowej generacji skraplaczy. Mikrokanałowa rura skraplacza odznacza się wyjątkowymi parametrami w zakresie ochrony środowiska, wysokiej wydajności, oszczędności energii i redukcji kosztów, a także została wyróżniona w samochodowych układach klimatyzacyjnych.
Nasze mikrokanałowe rury skraplacza są stosowane głównie w skraplaczach i parownikach układów klimatyzacji, a także w przewodach cieczowych do klimatyzacji, układów chłodzenia silnika, rdzeniach nagrzewnic i chłodnicach chłodnic powietrza doładowującego i innych układów chłodzenia.


4. często zadawane pytania:

P: Jakie jest Twoje MOQ?
Odp.: MOQ opiera się na projekcie, który chcesz i Twoich wymaganiach.
P: Czy możesz podać próbkę?
Odp.: Tak, próbka zostanie dostarczona do sprawdzenia jakości
P: Jaka jest twoja przykładowa polityka?
Odp.: Możemy dostarczyć próbkę, jeśli mamy gotowe części w magazynie, a wystarczy zapłacić koszty wysyłki.
Gorące tagi: Mikrokanałowa rura skraplacza, dostosowana, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty