Ręczna maszyna do cięcia rur

Ręczna maszyna do cięcia rur

Produkujemy nie tylko rury aluminiowe i materiały aluminiowe oraz inne akcesoria do grzejników, ale także dostarczamy klientom maszyny do produkcji rur, ręczną przecinarkę do rur, automatyczną przecinarkę do rur itp., Mając na celu rozwiązanie problemów produkcyjnych klientów. Posiadamy profesjonalny zespół techniczny, który może zapewnić profesjonalne usługi techniczne i wysoką jakość produktu, jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do produktu

Ta ręczna przecinarka do rur nadaje się do cięcia rur ze stopów, rur ze stali węglowej, rur ze stali nierdzewnej i rur z metali nieżelaznych.To urządzenie składa się ze stojaka na materiał, wrzeciona do cięcia rur, linii łańcuchowej, mechanizmu ograniczającego, mechanizmu posuwu , instalacja elektryczna, instalacja pneumatyczna itp.


2. funkcja produktu i zastosowanie

-Mocna konstrukcja ręcznej maszyny do cięcia rur może zapewnić niskie wibracje, a hałas tej ręcznej maszyny do cięcia rur jest stosunkowo mały, a czas pracy jest dłuższy.
-Automatyczne pneumatyczne podwójne mocowanie;
-Automatyczny system chłodzenia wodą sprawia, że ​​powierzchnia cięcia jest gładka, ma mniej zadziorów i nie jest łatwo odkształcalna, a także pozwala na dłuższe użytkowanie brzeszczotu;
-Dwie prędkości są odpowiednie do różnych cięć rur;


3. pakowanie i dostawa

Szczegóły pakowania
Standardowe opakowanie firmy jest bezpieczne w transporcie morskim.
(Części maszyny do ręcznego cięcia rur są w gołym opakowaniu, a silniki i części elektryczne maszyny są owinięte w plastik i dobrze zabezpieczone. Cała maszyna zostanie zapakowana w drewniane pudełka.)
Zwykle ręczna maszyna do cięcia rur zostanie skonsolidowana przez LCL, a kontener zostanie wysłany razem z innymi przedmiotami.
Port
Szanghai Chiny


4. często zadawane pytania:

P: Jakie są twoje warunki płatności?
Odp.: Zwykle akceptujemy 30% depozytu, 70% przed wysyłką. Jeśli masz radę, nie wahaj się zapytać.
P: jak wysyłać?
Odp.: Fracht morski, fracht lotniczy, ekspresowy;
P: Jaka jest przewaga w jakości?
Odp.: Wszystkie procesy są produkowane w naszej własnej fabryce, możemy kontrolować jakość;
Gorące tagi: Ręczna maszyna do cięcia rur, dostosowana, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty