Maszyna do testowania wycieków

Nanjing Majestic Company jest jednym z profesjonalnych dostawców maszyn do testowania wycieków w Chinach.Nasza maszyna do badania szczelności jest eksportowana do Rosji, Europy, Ameryki Południowej, Ameryki Północnej, Afryki Południowej, Azji Południowo-Wschodniej, Indii i wielu innych krajów i regionów na świecie. podać szczegółowe instrukcje i treści szkoleniowe.

Maszyna do testowania wycieków sterowana przez mikrokomputer komputerowy, z funkcją skanowania kodów kreskowych i funkcją zdalnego sterowania. Jest szeroko stosowany w badaniach szczelności powietrza online, testach szczelności chłodnic, skraplaczy, chłodnic, chłodnic miedzianych, samochodowych, aluminiowych: odlewanych ciśnieniowo chłodnic aluminiowych, stalowo-aluminiowych kompozytowych, aluminiowych, itp. do badań szczelności i szczelności w laboratorium. Nasze doświadczenie w zautomatyzowanym wyposażeniu linii produkcyjnych i automatyzacji procesów wzmacnia funkcję automatycznych detektorów nieszczelności chłodnic, zapewniając tym samym kompleksowe usługi dla przemysłu. Testowanie szczelności to niszowa dziedzina inżynierii, czasami nazywana testami ciśnieniowymi lub testami próżniowymi. Nasi technicy posiadają bogatą wiedzę i doświadczenie i mogą pomóc klientom w określeniu dopuszczalnych wartości wycieków lub limitów wycieków, a także zaprojektować i dostarczyć automatyczne maszyny do testowania szczelności chłodnic, aby niezawodnie sprawdzić, ile elementów przecieka.

Charakterystyka i zalety maszyny do badania szczelności są następujące:
Maszyna do badania szczelności może ilościowo testować szczelność i przeszła normę ISO9000, maszynę do testowania wycieków można szybko wyczyścić i przetestować na sucho, łatwo włączyć do automatycznej lub ręcznej linii produkcyjnej, automatyczne ograniczenie pozytywnego / negatywnego wyniku, automatyczny znak pozytywny / negatywny. przezwycięża zewnętrzne zakłócenia i realizuje bezpośrednie wykrywanie nieszczelności przy różnicy ciśnień. Wyniki testów są intuicyjne i ekonomiczne. Jest to idealny sprzęt do wielu testów szczelności.
Maszyna do badania szczelności jest szeroko stosowana do testowania szczelności online chłodnic, skraplaczy, chłodnic, chłodnic miedzianych, samochodowych, aluminiowych: odlewanych ciśnieniowo chłodnic aluminiowych, stalowo-aluminiowych grzejników kompozytowych, aluminiowych radiatorów itp., Test uszczelnienia, może być również używany do testów szczelności i szczelności w laboratorium.
Kup Maszyna do testowania wycieków w naszej fabryce, która jest jednym z wiodących producentów i dostawców Maszyna do testowania wycieków w Chinach. Nasze produkty zapewniają dobrą obsługę, taką jak roczna gwarancja. Jeśli chcesz otrzymać produkty ze zniżką, możesz je otrzymać od nas. Nasze produkty to nie tylko bezpłatna próbka, ale także oferty cenowe, a także produkty wysokiej jakości, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Witamy przyjaciół i klientów z kraju i zagranicy, aby odwiedzić naszą fabrykę i współpracować z nami, mam nadzieję, że możemy uzyskać podwójną wygraną.