Prostokątna rura intercoolera

Ponieważ intercooler jest w rzeczywistości akcesorium z turbodoładowaniem, jego funkcją jest obniżenie temperatury powietrza o wysokiej temperaturze po doładowaniu, tak aby zmniejszyć obciążenie cieplne silnika, zwiększyć objętość powietrza dolotowego, a następnie zwiększyć moc silnik. W przypadku silników z doładowaniem intercooler jest ważnym elementem układu doładowania. Bez względu na to, czy jest to silnik z doładowaniem, czy z turbodoładowaniem, między sprężarką a kolektorem dolotowym należy zamontować intercooler. Materiał zastosowany w aluminiowym intercoolerze to głównie aluminiowa prostokątna rura intercoolera.

Nanjing Majestic to profesjonalny producent rur aluminiowych do chłodnic, intercoolera i chłodnicy oleju. Mamy rodzaje rur w magazynie i możemy niestandardowe rury zgodnie z rysunkiem i wymaganiami klientów. Takich jak aluminiowa rura prostokątna z intercoolerem, rura chłodnicy alimunim, rura okrągła itp.

Kup Prostokątna rura intercoolera w naszej fabryce, która jest jednym z wiodących producentów i dostawców Prostokątna rura intercoolera w Chinach. Nasze produkty zapewniają dobrą obsługę, taką jak roczna gwarancja. Jeśli chcesz otrzymać produkty ze zniżką, możesz je otrzymać od nas. Nasze produkty to nie tylko bezpłatna próbka, ale także oferty cenowe, a także produkty wysokiej jakości, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Witamy przyjaciół i klientów z kraju i zagranicy, aby odwiedzić naszą fabrykę i współpracować z nami, mam nadzieję, że możemy uzyskać podwójną wygraną.