Maszyna szybkobieżna

Maszyna szybkobieżna

Kształt ostrza szybkobieżnej maszyny finowej opracowanej i zaprojektowanej przez naszą firmę przyjmuje specjalną, precyzyjną technologię przetwarzania i specjalną metodę obróbki cieplnej, aby rolka formująca była bardziej odporna na zużycie i aby zapewnić, że rolka formująca płetwę ma dłuższa żywotność. . Jeśli masz jakiekolwiek potrzeby, zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do produktu

Maszyna płetwowa odnosi się do maszyny do tłoczenia płetw, która może wytwarzać kwadratowe płetwy o wysokości 10 mm, w tym proste, przesunięte i faliste.
Żebro jest podstawowym elementem płytowo-lamelowego wymiennika ciepła. Powszechnie stosowane formy płetw to: proste płetwy, zygzakowate, wiele wydrążonych, faliste, żaluzjowe itp.
Szybkobieżna maszyna do produkcji żeber jest specjalnym urządzeniem do wykrawania żeber z wymiennikiem ciepła. Wyposażony w odpowiednie formy, może dziurkować wszystkie wyżej wymienione rodzaje żeberek. Jego perforowane żebra mają wysoką dokładność wymiarową i dobry efekt rzędowy i są szeroko stosowane przez firmy produkujące płytowo-żebrowe wymienniki ciepła.
Maszyna do płetw jest podzielona na maszynę do szybkich finów, maszynę do płetw o niskiej prędkości, maszynę do tłoczenia płetw i maszynę do walcowania płetw.


2. obsługa posprzedażna

Wraz z rosnącą zawartością techniczną produktów użytkownicy mają coraz bardziej rygorystyczne wymagania dotyczące produktów, a prace serwisowe stają się coraz ważniejszym czynnikiem rozwoju przedsiębiorstw. W celu zapewnienia usług świadczonych użytkownikom, aby w pełni wykorzystać zalety szybkich i efektywnych usług, nasza firma Bazując na wieloletnim praktycznym doświadczeniu, wymagania dotyczące prac serwisowych stają się coraz szybsze, kompleksowe i wydajne . Nasza firma od dłuższego czasu przestrzega polityki usługowej zorientowanej na użytkownika, stopniowo tworząc zestaw zaawansowanego i kompletnego systemu usługowego. Nasza polityka i system przeszły testy rynkowe, zapewniając, że nasza szybkobieżna maszyna do finów może działać lepiej na rozległym rynku krajowym, będziemy:
1. gdy klient kupuje maszynę, firma współpracuje z użytkownikiem, aby dobrze śledzić posprzedażną obsługę, takie jak szczegółowe informacje (nazwa, adres, itp.) Jednostki zakupowej i jednostki użytkowania, i prześlij go do działu obsługi użytkowników w celu zarządzania komputerem i ustanowienia szczegółowych plików użytkownika. W celu śledzenia usługi w dowolnym momencie w przyszłości
2.W przypadku tej szybkobieżnej maszyny do obróbki finów okres gwarancji na maszynę do formowania płetw naszej firmy wynosi 12 miesięcy dla całej maszyny.
3. Normalny czas reakcji serwisu to 24 godziny


3. często zadawane pytania:

P: Czy masz szczegółową i profesjonalną instrukcję instalacji?
Odp.: Tak, możemy dostarczyć szczegółową i profesjonalną instrukcję instalacji.
P: Ile masz sztabów w swojej fabryce?
Odp.: Ile masz sztabów w swojej fabryce?
P: Jak wyceniasz i jak długi jest okres ważności wyceny?
Odp .: Zazwyczaj wycenę wysyłamy e-mailem w ciągu 24 godzin od otrzymania zapytania. Cena obowiązuje przez 30 dni.
Gorące tagi: High Speed ​​Fin Machine, dostosowana, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty