Maszyna do tłoczenia płetw

Maszyna do tłoczenia płetw

Maszyna do tłoczenia płetw odnosi się do maszyny do tłoczenia płetw, która może wytwarzać kwadratowe płetwy o wysokości 10 mm, w tym proste, przesunięte i faliste.Zastosowania obejmują: lotnictwo, niskotemperaturowe, przemysłowe, motoryzacyjne.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do produktu

Możemy również dostarczyć maszynę do tłoczenia płetw. Rodzaj maszyny do wykrawania płetw może utrzymać dokładność wysokości i skoku żeberek w odpowiedniej kolejności dzięki dedykowanej formie oprzyrządowania płetw. Wymieniając matrycę narzędziową do płetw, można wytwarzać różne płetwy (płetwa przesunięta, płetwa prosta, płetwa perforowana, płetwa żaluzjowa, płetwa prostokątna, płetwa w jodełkę itp.) Za pomocą jednego zestawu płetw.
Proszę podać specyfikację żebra, w tym wysokość, skok, grubość, materiał, maksymalną długość przepływu żebra itp., Możemy dopasować zoptymalizowaną maszynę do formowania żeber, aby spełnić Twoje potrzeby w zakresie chłodzenia.


2. funkcja produktu i zastosowanie

Jednym z najważniejszych procesów w każdej operacji wytwarzania wymiennika ciepła jest produkcja żebra. W przypadku wielu z tych wymienników ciepła, żebro, które ma być wyprodukowane, będzie wytwarzane na tłoczącej tłokowej maszynie posuwisto-zwrotnej, znanej również jako prasa płetwowa.
Opracowaliśmy kompletną linię maszyn do formowania Fin, w tym jedną z najbardziej zaawansowanych technicznie maszyn o wysokiej precyzji dostępnych obecnie na rynku. Zaprojektujemy prasę do płetw specjalnie dla wymagań Twojej aplikacji.


3. często zadawane pytania:

P: Czy masz jakieś prawdziwe zdjęcia projektu sprzętu?
Odp .: tak, wszystkie zdjęcia produktów są prawdziwymi zdjęciami
P: Czy masz szczegółową i profesjonalną instrukcję instalacji?
Odp.: Tak, możemy dostarczyć szczegółową i profesjonalną instrukcję instalacji.
P: Czy możemy odwiedzić twoją fabrykę?
Odp.: Oczywiście serdecznie witamy w naszej fabryce.
Gorące tagi: Maszyna do tłoczenia płetw, dostosowana, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty