Wytłaczana aluminiowa rurka w kształcie harmonijki

Wytłaczana aluminiowa rurka w kształcie harmonijki

Możesz mieć pewność, że kupisz wytłaczaną aluminiową rurkę w kształcie harmonijki z naszej fabryki, a my zaoferujemy Ci najlepszą obsługę posprzedażną i terminową dostawę. Firma Nanjing Majestic produkuje aluminiowe rurki grzejnikowe do harmonijek. Koncentrujemy się na produkcji rur grzejnikowych od ponad 12 lat. Jesteśmy jednym z największych producentów w Chinach. Jeśli potrzebujesz rur aluminiowych, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie.

Szczegóły produktu

1. Wytłaczana aluminiowa rurka w kształcie harmonijki Wprowadzenie

 

Wytłaczana aluminiowa rura w kształcie harmonijki jest ważną częścią zamienną do chłodnic samochodowych, skraplaczy, chłodnic oleju ...... może być wykonana z różnych stopów w spawane rury o różnych rozmiarach i kształtach. Dobrej jakości wytłaczana aluminiowa rura w kształcie harmonijki może chronić silnik samochodowy, ponieważ zapewnia chłodnicę o wysokiej wydajności chłodzenia.

 

NanjingMajestic, która jest jedną z najlepszych profesjonalnych firm, dostarcza wytłaczane aluminiowe rury w kształcie harmonijki o wysokiej jakości i konkurencyjnej cenie. Produkujemy wytłaczane aluminiowe rury w kształcie harmonijki z wysoką precyzją i wyjątkowo niskimi tolerancjami, aby spełnić wszelkie wymagania klienta.

 

 

2. Podstawowe przewagi konkurencyjne

1. Lekki

2. Dobra zdolność formy

3. Może być spawany

4. Niska pojemność-wysoka jakość

5. Dobra wydajność cieplna

6. Wysoka wytrzymałość

7. Najlepszy skład stopu do procesu lutowania próżniowego i CAB

 

 

3.FAQ:

P: Czy jesteś firmą handlową lub producentem?

Odp .: Tak, jesteśmy fabryką z ponad 12-letnią historią w tej branży.

P: Czy możesz dostarczyć próbkę do testowania?

Odp .: Tak, możemy dostarczyć próbkę do testów.

P: Czy zamówienie próbki jest akceptowane?

Odp .: Tak, akceptujemy przykładowe zamówienie i możemy zapewnić usługę dostosowywania!


Gorące tagi: Wytłaczana aluminiowa rurka w kształcie harmonijki, dostosowana, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty