Spawana rura skraplacza typu D

Spawana rura skraplacza typu D

Nanjing Majestic jest jednym z największych producentów i eksporterów wysokowydajnych produktów chłodzących w Chinach, założonym w 2007 roku i zlokalizowanym w Nanjing w prowincji Jiangsu w Chinach. Projektujemy i produkujemy wszelkiego rodzaju rury aluminiowe, takie jak rura okrągła, rura kwadratowa i spawana rura skraplacza typu D. Zapewniamy niezrównaną satysfakcję klienta dzięki elastycznemu, zorientowanemu na klienta projektowaniu produktu, doskonałej jakości produktu i szybkiej dostawie. W razie potrzeby możesz zapytać w dowolnym momencie.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do produktu

Metodą produkcji spawanej rurki skraplacza typu D jest przekształcenie paska aluminiowego w płaski pasek, a następnie połączenie krawędzi za pomocą procesu zgrzewania wysokiej częstotliwości. Główną różnicą między wytłaczaną rurą skraplacza a spawaną rurą skraplacza o wysokiej częstotliwości jest to, że może stosować wielowarstwowe materiały z różnych stopów aluminium. Okładzina jest szeroko stosowana w rurach wytwarzanych przez wymienniki ciepła w celu uzyskania spawania piecowego lub lutowania płomieniowego oraz zapewnienia odporności na korozję protektorową. Możemy dostarczyć rury krótkie lub długie, idealne okrągłe lub w kształcie litery D, zwykłe lub gotowe do użycia, w tym rowki, otwory, przegrody i spawane bloki przyłączeniowe2.ProduktParametr (specyfikacja)

Spawana rura skraplacza typu D

Opis

Specyfikacja (W * H * T) mm

Specyfikacja (W * H * T) mm

Rura HF typu D

16,05*18,05*0,8

 

Rura HF typu D

20*13*0.8

 

Rura HF typu D

20,3*13,075*1,5

 

Rura HF typu D

20,4*18,0*1,2

24*20*1.0

Rura HF typu D

28*16*1.0

 

Rura HF typu D

14*1,6*0,24

14*1,6*0,26


3. Warunki handlowe:
1) Minimalna ilość zamówienia: 1 tona
2) Cena: negocjacje
3) Warunki płatności: T/T
4) Zdolność dostaw: 50 000 mt rocznie
5) Czas dostawy: 15 dni roboczych po otrzymaniu zaliczki;
6) Szczegóły opakowania: Standardowa drewniana skrzynka.


4.FAQ:
1, P: Czy jesteś producentem?
Odp .: Tak, mamy siedzibę w 2003 roku. Jako producent nasi klienci mogą odwiedzić naszą fabrykę.
2, P: Czy akceptujesz niestandardowe zamówienia?
O: Tak, robimy. Twoje indywidualne zamówienia są zawsze mile widziane. Uprzejmie prosimy o przedstawienie nam swoich parametrów technicznych lub próbek, abyśmy mogli dostosować produkty zgodnie z Państwa preferencjami. W sprawie dalszych szczegółów prosimy o kontakt.
3.Q: Jaka jest polityka przykładowa Twojej firmy?
Odp .: Jako jeden dostawca widzimy, że próbka jest niezbędna dla naszych obu stron, naszą polityką jest oferowanie bezpłatnej próbki, jak to możliwe, tylko jedna sytuacja jest wyjątkiem, próbka ma bardzo złożoną strukturę, poza tym nie mamy jej w Zbiory.
O przykładowej wysyłce musisz zapłacić za fracht, zwykle fracht odbierany jest ekspresowo.

Gorące tagi: Spawana rura skraplacza typu D, dostosowana, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty