Niestandardowa chłodnica oleju motocyklowego

Niestandardowa chłodnica oleju motocyklowego

Oferujemy różne rodzaje chłodnic oleju motocyklowego i możemy wykonać niestandardowe chłodnice oleju motocyklowego zgodnie z wymaganiami klienta. Wykonany jest z w pełni wytrzymałego i grubego aluminium wysokiej jakości o dobrej odporności na korozję i odprowadzaniu ciepła. Obsługujemy małe zamówienia seryjne. Zapraszamy do zapytania.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do produktu

Ponieważ olej ma przewodność cieplną i stale przepływa i krąży w silniku, chłodnica oleju działa chłodząco na skrzynię korbową silnika, sprzęgło, zespół zaworów itp. Nawet w przypadku silnika chłodzonego wodą jedyne części, które mogą być chłodzone woda to głowica cylindra i ściana cylindra, a inne części nadal muszą być chłodzone przez chłodnice oleju. Możemy również świadczyć usługi niestandardowej chłodnicy oleju motocyklowego dla klientów.

2. Metody oraz zalety i wady dostosowywania chłodnic oleju motocyklowego
Przede wszystkim, czy warto zmodyfikować chłodzenie oleju? Odpowiedź brzmi tak. Zaletami silników chłodzonych powietrzem są prosta konstrukcja, niski koszt produkcji i łatwa konserwacja. Nie oznacza to jednak, że konstrukcja maszyny chłodzonej powietrzem jest idealna. Nadmiernej temperatury nigdy nie da się uniknąć. Dlatego wiele pojazdów chłodzonych powietrzem jest wyposażonych w chłodnice chłodzone olejem, w tym wiele pojazdów chłodzonych wodą, które są również wyposażone w niezależne radiatory chłodzone olejem. Niektóre z nich posiadają specjalne urządzenia chłodzące olej i wodę. Korzyści płynące z chłodzenia oleju są oczywiste: chroni silnik przed zużyciem, wydłuża okres między wymianami oleju, oszczędza paliwo i utrzymuje odpowiednią moc podczas długotrwałej jazdy.

3. O nas
Nanjing Majestic znajduje się w mieście Nanjing w prowincji Jiangsu. Zajmuje powierzchnię około 2500 metrów kwadratowych i ma ponad 10-letnie doświadczenie w produkcji płytowych wymienników ciepła z prętów aluminiowych.
Nanjing Majestic zgromadził wiele lat doświadczenia w zakresie badań i rozwoju w dostosowywaniu chłodnic oleju motocyklowego, chłodnic wody, chłodnic międzystopniowych, chłodnic kombinowanych i chłodnic maszyn inżynieryjnych i może zapewnić klientom najwyższej jakości produkty i usługi.
Nanjing Majestic przyjmuje „konsekwencję i doskonałość” jako swoją filozofię korporacyjną, a „klienci są naszym Bogiem, a jakość jest Bożym wymaganiem” jako zasadę obsługi.
Wyniki kontroli, operatorzy i inspektorzy każdego procesu wszystkich produktów Nanjing Mangast są zapisywane w pliku komputerowym w celu śledzenia. Wszystkie produkty muszą być sprawdzane i testowane zgodnie ze standardami firmy i specjalnymi wymaganiami klientów.

4.FAQ
P. A co z czasem dostawy?
Odp .: Ogólnie rzecz biorąc, po otrzymaniu zaliczki zajmie to od 30 do 45 dni. Konkretny czas dostawy zależy od
na przedmiotach i ilości zamówienia.
P. Czy możesz produkować według próbek?
Odp .: Tak, możemy produkować według twoich próbek lub rysunków technicznych. Potrafimy zbudować formy i osprzęt.
P. Jaka jest twoja przykładowa polityka?
Odp .: Możemy dostarczyć próbkę, jeśli mamy gotowe części w magazynie
Gorące tagi: Niestandardowa chłodnica oleju motocyklowego, dostosowana, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty