Maszyna do montażu rdzenia

Nanjing Majestic Company jest jednym z profesjonalnych dostawców maszyn do montażu rdzeni w Chinach. Zapewniamy najlepsze konsultacje techniczne przed sprzedażą i profesjonalne usługi posprzedażowe dla większości użytkowników. Od dłuższego czasu zwracamy szczególną uwagę na rzeczywiste potrzeby klientów, poprawę wydajności i zdolności produkcyjnej, aby zapewnić stabilność i wysoką wydajność kosztową produktów, dołożymy wszelkich starań, aby obniżyć koszty klienta i zapewnić wysoką jakość Maszyna do montażu rdzeni, usługi i ekonomiczne rozwiązania całościowe, które spełniają oczekiwania klientów.


Maszyna do montażu rdzenia odnosi się do systemu składającego się z dwóch lub trzech walcarek taśmowych, maszyny do produkcji rur i maszyny do montażu rdzenia.System montażu rdzenia może wytwarzać rdzenie wymienników ciepła, takie jak skraplacze (przemysł motoryzacyjny i HVAC), grzejniki, nagrzewnice, parowniki i chłodnice międzystopniowe. Wystarczy ręcznie zainstalować śrubę, tuleję, nakrętkę (podkładkę, podkładkę sprężystą) w odpowiedniej płycie wibracyjnej i włączyć urządzenie. Urządzenie samodzielnie wykonuje procesy załadunku, rozładunku, podawania, ładowania i skręcania nakrętek. Po zamontowaniu przez urządzenie rozproszonych śrub rozporowych w gotowy produkt, sprzęt będzie komunikował się zgodnie z informacjami z czujnika i innych systemów wizualnych, zgodnie z zestawem Rozładuj i pakuj gotowe produkty jeden po drugim w kolejności. gdy zasilanie jest włączone, bez hałasu, energooszczędne i energooszczędne.


Wraz z rozwojem ekonomii i czasem, zastosowanie maszyny do montażu rdzeni znacznie wpłynęło na rozwój przemysłu motoryzacyjnego, a także poprawiło wydajność pracy warsztatu Zaprojektujemy i wykonamy zgodnie z Państwa potrzebami produkcyjnymi oraz dostarczymy pełen zestaw rysunków i instrukcji. Maszyna do montażu rdzeni jest objęta roczną gwarancją i zapewnia obsługę posprzedażową i konserwację. Pomoże również w szkoleniu i prowadzeniu obsługi maszyny.
Kup Maszyna do montażu rdzenia w naszej fabryce, która jest jednym z wiodących producentów i dostawców Maszyna do montażu rdzenia w Chinach. Nasze produkty zapewniają dobrą obsługę, taką jak roczna gwarancja. Jeśli chcesz otrzymać produkty ze zniżką, możesz je otrzymać od nas. Nasze produkty to nie tylko bezpłatna próbka, ale także oferty cenowe, a także produkty wysokiej jakości, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Witamy przyjaciół i klientów z kraju i zagranicy, aby odwiedzić naszą fabrykę i współpracować z nami, mam nadzieję, że możemy uzyskać podwójną wygraną.