Ciągły piec do lutowania twardego

Ciągły piec do lutowania twardego

Ten ciągły piec do lutowania twardego wykorzystuje ogrzewanie wysokotemperaturowe do ciągłego lutowania produktów metalowych pod warunkiem, że jako atmosferę używane są amoniak i wodór rozkładane przez piec do rozkładu ciekłego amoniaku. Ponieważ w piecu jest ochrona przed wodorem, produkty metalowe mogą być redukowane w warunkach wysokiej temperatury w piecu. Produkty spawalnicze mogą osiągnąć gładkość i jasność. Elementy lutowane obejmują elementy na bazie żelaza, elementy na bazie miedzi i elementy ze stali nierdzewnej.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do produktu

W branży motoryzacyjnej bardzo ważną i szeroko stosowaną metodą jest ciągłe lutowanie gazowe, szczególnie przy lutowaniu chłodnic samochodowych i trzech filtrów samochodowych. Od lat 80-tych w moim kraju zaczęto wprowadzać z zagranicy różnego rodzaju piece do ciągłego lutowania w osłonie gazu, co sprzyjało poprawie jakości produktów i wydajności produkcji. -zabezpieczone piece do ciągłego lutowania chłodnic aluminiowych, co przyczyniło się do rozwoju przemysłu samochodowego w moim kraju.


2. funkcja produktu i zastosowanie

Ten ciągły piec do lutowania twardego jest szeroko stosowany do lutowania twardego stali nierdzewnej, aluminium i innych części w branżach takich jak samochody, silniki wysokoprężne, lotnictwo, klimatyzacja i chłodnictwo, gazowe podgrzewacze wody i elektronika.
Funkcja
1. Piec grzewczy ma dobrą wytrzymałość, małe odkształcenia termiczne i zwiększoną żywotność
2. Sekcja chłodząca wyposażona jest w wymiennik ciepła, który znacznie poprawia szybkość chłodzenia obrabianego przedmiotu.
3. Importowane materiały wykładzin pieca są wybierane w celu zmniejszenia zużycia energii.
4. Specjalna konstrukcja umożliwia płynną regulację ciśnienia w każdej strefie strefy grzewczej w celu zapewnienia stałej temperatury paleniska. Stabilność temperatury pieca może osiągnąć plus lub minus 1â „ƒ.
5. Unikalna konstrukcja przeciwwybuchowa. Aby zapewnić bezpieczną pracę pieca, stosuje się różne obwody sygnalizacji awarii i blokujące automatyczne urządzenia zabezpieczające.


3. często zadawane pytania:

P: Czy możemy odwiedzić Twoją fabrykę?
Odp.: Oczywiście serdecznie witamy w naszej fabryce.
P: Czy zapewnisz gwarancję?
Odp.: Tak, jesteśmy bardzo pewni naszych produktów i pakujemy je bardzo dobrze, więc zwykle otrzymasz zamówienie w dobrym stanie.Ale ze względu na długi czas wysyłki będą niewielkie uszkodzenia produktów.Każdy problem z jakością, my zajmie się tym natychmiast.
P: Gdzie znajduje się twoja fabryka?
Odp.: Jesteśmy w Nanjing
Gorące tagi: Ciągły piec do lutowania twardego, dostosowany, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty