Rurka skraplacza

Nanjing Majestic Company jest jednym z chińskich producentów rur skraplacza. Dostarczamy różnorodne produkty aluminiowe oraz rozwiązania techniczne. Zależy nam na tym, aby stać się profilami aluminiowymi, aluminiowymi rurkami mikrokanałowymi, aluminiowymi rurami spawanymi o wysokiej częstotliwości, aluminiowymi rurami ciągnionymi, aluminiowymi rurami bezszwowymi, aluminiowymi częściami obrabianymi i tłoczonymi, drutami aluminiowymi, aluminiowymi materiałami przenoszącymi ciepło, płytami aluminiowymi, cienkimi płytami, taśmami, folią, pręt, odlew ciśnieniowy, odlew ciśnieniowy. Wytwarzane produkty są szeroko stosowane w przemyśle samochodowym, budownictwie, HAVC & R oraz przemyśle wymiany ciepła, lotnictwie, transporcie kolejowym, przemyśle morskim itp. W razie potrzeby możesz w każdej chwili napisać do nas e-mail lub zadzwonić. Oczekuję wzajemnej współpracy.

Materiały, których używamy do wykonania rurki skraplacza, charakteryzują się wysoką wytrzymałością, spawalnością, odpornością na korozję i długotrwałą trwałością. Wnętrze jest gładkie i bez szwu, co zapewnia wytłaczaną konstrukcję lub okrągłe rurki skraplacza wykonane z bezszwowego aluminium do zastosowań precyzyjnych. Mikrokanałowa rura skraplacza jest rodzajem cienkościennego porowatego płaskiego materiału rurowego, w którym zastosowano rafinowany pręt aluminiowy, wytłaczanie na gorąco i natryskiwanie powierzchniowe cynku. Stosowany jest głównie we wszelkiego rodzaju czynnikach chłodniczych w układzie klimatyzacji. Jest to nowy rodzaj przyjaznego dla środowiska czynnika chłodniczego. Zastosowanie nowego systemu ochrony środowiska jest kluczowym materiałem dla mikrokanałowego wymiennika ciepła do klimatyzacji z przepływem równoległym nowej generacji.

Założona w 2007 roku firma Nanjing Majestic Auto Parts zajmuje się produkcją, eksportem i dostarczaniem szerokiej gamy produktów automatycznego układu chłodzenia, takich jak rura chłodnicy, rura intercoolera, rura chłodnicy oleju i rura skraplacza okrągłego i wiele innych. zdobyliśmy rozległe doświadczenia poprzez badania i rozwój produktów systemów wymienników ciepła oraz zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy elementy do wielu różnych zastosowań. Prowadzimy szeroko zakrojone badania i ankiety w naszej jednostce badawczo-rozwojowej i dokładamy wszelkich starań, aby wprowadzać innowacje w zakresie lepszej wydajności Ponadto przeprowadzone kontrole i ankiety pomagają nam w projektowaniu i rozwijaniu nowych produktów z doskonałością.Ponadto nasza fabryka posiada certyfikat ISO / TS16949.Nasz zespół wydajnych pracowników jest dobrze zorientowany w całym procesie produkcyjnym i innych powiązanych zadaniach rozszerzając w ten sposób naszą działalność na całym świecie. Ponadto dążymy do osiągnięcia maksymalnej satysfakcji klienta i przestrzegania najnowszych standardów etycznych, które doprowadziły nas do osiągnięcia nowych szczytów sukcesu.

Nie mogę się doczekać pracy z Tobą!
Kup Rurka skraplacza w naszej fabryce, która jest jednym z wiodących producentów i dostawców Rurka skraplacza w Chinach. Nasze produkty zapewniają dobrą obsługę, taką jak roczna gwarancja. Jeśli chcesz otrzymać produkty ze zniżką, możesz je otrzymać od nas. Nasze produkty to nie tylko bezpłatna próbka, ale także oferty cenowe, a także produkty wysokiej jakości, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Witamy przyjaciół i klientów z kraju i zagranicy, aby odwiedzić naszą fabrykę i współpracować z nami, mam nadzieję, że możemy uzyskać podwójną wygraną.