Piec do lutowania twardego

Nanjing Majestic Auto Parts jest również jednym z dostawców pieców do lutowania twardego w Chinach. Będą też profesjonalni technicy, którzy zapewnią Ci profesjonalne usługi techniczne. Jeśli masz jakiekolwiek potrzeby, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie. Oczekuję wzajemnej współpracy.

Aluminiowy system pieca do lutowania twardego jest stosowany głównie do chłodnic aluminiowych, chłodnic oleju, chłodnic międzystopniowych, nagrzewnic, skraplaczy taśmowych, parowników, skraplaczy z przepływem równoległym, parowników ułożonych w stos, chłodnic powietrza w elektrowni i innych elementów. Lutowanie ciągłe odbywało się w atmosferze azotu, wykorzystywane jest głównie do lutowania elementów aluminiowych w atmosferze ochronnej. Składa się głównie z maszyny do rozpylania topnika, elektrycznego pieca do suszenia, pieca do lutowania twardego, urządzenia do chłodzenia wodą i powietrzem, systemu kontroli atmosfery i automatycznego systemu sterowania. Piec do lutowania twardego aluminium nadaje się do masowej produkcji chłodnic aluminiowych, takich jak skraplacz z przepływem równoległym, parownik piętrowy i chłodnica samochodowa.

Piec do lutowania twardego ma prostą konstrukcję i jest łatwy w użyciu. Prędkość wiatru obiegowego w piecu suszarniczym jest wysoka, a wydajność grzewcza jest duża, aby zapewnić, że obrabiany przedmiot jest całkowicie suchy. Aluminiowa membrana pieca do lutowania twardego jest w porządku i rozsądna, Precyzja regulacji temperatury jest wysoka, równomierność temperatury pieca jest dobra, efekt oszczędzania energii jest niezwykły.Komora chłodzenia powietrzem jest wyposażona w komorę usuwania żużla, przez boczne drzwi komory inspekcyjnej można usunąć resztkowy strumień w piecu do lutowania; Chłodzenie powietrzem nie będzie korodowane przez wodę i nie będzie poważnie zdeformowane z powodu zimna i ciepła, a cyrkulacja wody chłodzącej nie jest wymagana.Doskonały system sterowania realizuje integrację, inteligencję, kontrolę, system wczesnego ostrzegania i ochrony linii produkcyjnej i zapewnia bezpieczną i niezawodną pracę linii produkcyjnej Wielozakresowy i precyzyjny analizator tlenu zapewnia zaawansowane środki do dokładnego pomiaru atmosfery w piecu w czasie rzeczywistym, a wszystkie nasze procesy są ściśle zgodne z procedurami ISO-9001. roczna jakość, jeśli potrzebujesz, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie.
Kup Piec do lutowania twardego w naszej fabryce, która jest jednym z wiodących producentów i dostawców Piec do lutowania twardego w Chinach. Nasze produkty zapewniają dobrą obsługę, taką jak roczna gwarancja. Jeśli chcesz otrzymać produkty ze zniżką, możesz je otrzymać od nas. Nasze produkty to nie tylko bezpłatna próbka, ale także oferty cenowe, a także produkty wysokiej jakości, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Witamy przyjaciół i klientów z kraju i zagranicy, aby odwiedzić naszą fabrykę i współpracować z nami, mam nadzieję, że możemy uzyskać podwójną wygraną.