Chłodnica samochodowa

Chłodnica samochodowa

Chłodnica samochodowa składa się z trzech części: komory wlotu wody, komory wylotu wody i rdzenia chłodnicy. Płyn chłodzący przepływa w rdzeniu chłodnicy, a powietrze wypływa na zewnątrz chłodnicy. Gorący płyn chłodzący staje się zimny, oddając ciepło do powietrza, a zimne powietrze ogrzewa się, pochłaniając ciepło rozpraszane przez chłodziwo.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do produktu

Chłodnica samochodowa jest nieodzownym i ważnym elementem samochodowego układu chłodzenia silnika chłodzonego wodą, a chłodnica samochodowa rozwija się w kierunku lekkości, wydajności i oszczędności. Konstrukcja chłodnicy samochodowej jest stale dostosowywana do nowych osiągnięć. Aluminiowe chłodnice samochodowe są coraz częściej stosowane w samochodach ciężarowych i pojazdach inżynieryjnych.

2. funkcja produktu

-RĘCZNA KONSTRUKCJA SPAWANA TIG przez wykwalifikowanych spawaczy. -Żebra i rury o wysokiej gęstości w celu zwiększenia wydajności chłodzenia. -Ścisła kontrola jakości. Oprócz testów ciśnieniowych, każdy grzejnik samochodowy musi przejść test w komorze solnej. -Test drgań o wysokiej częstotliwości dla wydajności chłodnic samochodowych w zakresie odporności na korozję i wytrzymałości. -Nasze grzejniki samochodowe są polerowane do lustrzanego wykończenia lub mogą być pomalowane na czarno.

3. parametr produktu (specyfikacja)

Nazwa przedmiotu Chłodnica samochodowa
Marka Dostosowane
Materiał Aluminium
Kolor Czarny, srebrny lub niestandardowy
MOQ 50 szt
Uszczelka Pudełko kartonowe + pianka i plastikowa torba


4. pakowanie


5. często zadawane pytania:

P: Czy możesz produkować według próbek?
Odp.: Tak, możemy produkować według twoich próbek lub rysunków technicznych. Możemy budować formy i osprzęt.
P: jak wysyłać?
Odp.: Fracht morski, fracht lotniczy, ekspresowy;
P: jakie są twoje warunki dostawy?
Odp.: Możemy zrobić EXW, FOB, FCA, CFR, CIF.ect
Gorące tagi: Chłodnica samochodowa, dostosowana, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty