Automatyczna maszyna do cięcia rur

Automatyczna maszyna do cięcia rur

Wraz z rozwojem ekonomii coraz więcej producentów decyduje się na stosowanie automatycznej maszyny do cięcia rur. Zaletą automatycznej maszyny do cięcia rur jest dobra jakość cięcia rur, mniej zadziorów i znaczna poprawa wydajności.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do produktu

Ta automatyczna maszyna do cięcia rur nadaje się do cięcia rur ze stopów, rur ze stali węglowej, rur ze stali nierdzewnej i rur z metali nieżelaznych.To urządzenie składa się ze stojaka na materiał, wrzeciona do cięcia rur, linii łańcuchowej, mechanizmu ograniczającego, mechanizmu posuwu , instalacja elektryczna, instalacja pneumatyczna itp.


2. funkcja produktu

1. Ta automatyczna maszyna do cięcia rur jest dobrej jakości, wysokiej wydajności i długiego czasu użytkowania ostrza;
2. Ręczne podawanie raz, może być podawane automatycznie przez długi czas, automatyczne cięcie, fazowanie, brak potrzeby podawania pracownikom po cięciu rur, Automatyczna maszyna do cięcia rur znacznie zmniejsza pracochłonność, poprawia wydajność produkcji i automatyzację, pracownicy mogą pracować automatyczne maszyny do cięcia rur.
3.Parametry przetwarzania, parametry narzędzia można ustawić zgodnie z potrzebami, aby spełnić wymagania procesu, łatwe w obsłudze;
4.Cięcie rur, prędkość fazowania, prędkość posuwu i inne parametry można regulować ręcznie;
5. Urządzenie do fazowania jest kontrolowane przez hydrauliczne automatyczne urządzenie centrujące, a mocowanie jest niezawodne i stabilne;


3) Serwowanie

Okres gwarancji: rok od odbioru automatycznej maszyny do cięcia rur
W okresie gwarancyjnym nasza firma powinna niezwłocznie reagować na wszelkie awarie wynikające z jakości wykonania po otrzymaniu wezwania od klienta.
Jeżeli automat do cięcia rur ulegnie awarii z przyczyn ludzkich w okresie gwarancyjnym lub w okresie gwarancyjnym, nasza firma jest zobowiązana do współpracy z klientem w celu usunięcia usterki. Jeśli wymagane jest leczenie na miejscu, klient naliczy odpowiednią opłatę. W przypadku wymiany części należy je naładować.
Nasza firma zapewni klientom wieloletnie wsparcie techniczne aplikacji


4. często zadawane pytania:

P: jak wysyłać?
Odp.: Fracht morski, fracht lotniczy, ekspresowy;
P: jakie są twoje warunki dostawy?
Odp.: Możemy zrobić EXW, FOB, FCA, CFR, CIF.ect
P: Jakie są twoje warunki płatności?
Odp.: Zwykle akceptujemy 30% depozytu, 70% przed wysyłką. Jeśli masz radę, nie wahaj się zapytać.
Gorące tagi: Automatyczna maszyna do cięcia rur, dostosowana, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty