Automatyczna maszyna do montażu rdzenia

Automatyczna maszyna do montażu rdzenia

Do tej pory produkty wytwarzane przez firmę obejmują wiele dziedzin, takich jak motoryzacja, przemysł i budownictwo. Firma wyeksportowała również automatyczną maszynę do montażu rdzeni do głównych producentów wymienników ciepła na świecie. Zasięg jest szeroki, a zawartość techniczna wysoka. Potrzeby klientów są dla nas siłą napędową, aby iść naprzód, a jednocześnie zgromadziliśmy cenne doświadczenie projektowe dla naszej firmy. Zawsze utrzymujemy dobrą interakcję z klientami i produkujemy praktyczny sprzęt.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do produktu

Automatyczna maszyna do montażu rdzeni może wytwarzać rdzenie wymienników ciepła, takie jak skraplacze (przemysł motoryzacyjny i HVAC), chłodnice, nagrzewnice, parowniki i chłodnice międzystopniowe. Automatyczna maszyna do montażu rdzeni wykorzystuje stale dostarczane żebra i rury oraz ręcznie instalowane główne elementy (rury zbierające) i płyty boczne do montażu rdzeni wymiennika ciepła o określonych specyfikacjach wymaganych przez klientów. Automatyczną maszynę do montażu rdzenia można obsługiwać i regulować za pomocą konsoli, a zmontowany model rdzenia można szybko zmienić. Wszystkie części urządzenia są zaprojektowane z myślą o łatwej konserwacji.


2. funkcja produktu i zastosowanie

Automatyczna skręcarka rdzeni stosowana jest głównie do części stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym: siedzeń, amortyzatorów, przyrządów pozycjonujących, części wkładek, przekładni, silników drzwi, filtrów oleju, kompresorów itp.
Ogólne części przemysłowe: kuchenki mikrofalowe, części gazowe, wkładki łożyskowe itp. Dodatkowo w zależności od potrzeb różnych rynków regionalnych może sprostać montażu półautomatycznej maszyny montażowej zbiorników wodnych w wielu odmianach i małych seriach.


3. często zadawane pytania:

P: jak wysyłać?
Odp.: Fracht morski, fracht lotniczy, ekspresowy;
P: jakie są twoje warunki dostawy?
Odp.: Możemy zrobić EXW, FOB, FCA, CFR, CIF.ect
P: Jaka jest przewaga w jakości?
Odp.: Wszystkie procesy są produkowane w naszej własnej fabryce, możemy kontrolować jakość;
Gorące tagi: Automatyczna maszyna do montażu rdzenia, dostosowana, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty