Auto Radiator

Nasza firma powstała w 2007 roku i specjalizuje się w dziedzinie części samochodowych i akcesoriów do pojazdów posprzedażowych i sportowych. „Jakość i obsługa” zawsze były naszą podstawową zasadą i zobowiązaniem wobec klientów na całym świecie. Gama oferowanych przez nas produktów obejmuje grzejniki generatorowe, chłodnice przełomowe, chłodnice samochodowe, rdzenie chłodnic, przemysłowe rdzenie chłodnic, wsporniki boczne chłodnic, chłodnice oleju Zapraszamy klientów do projektowania i ODM do opracowywania nowych produktów. Możemy wyprodukować niestandardowy grzejnik samochodowy dla klientów. Zawsze zapewniamy, że nasze produkty mogą być bezpiecznie używane i akceptowane przez wszystkich klientów. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi produktami, prosimy o kontakt.

Automatyczna chłodnica jest istotną częścią układu chłodzenia samochodowego silnika chłodzonego wodą. Chłodnica samochodowa rozwija się w kierunku lekkości, wysokiej wydajności i oszczędności. Konstrukcja chłodnicy samochodowej stale dostosowuje się do nowego rozwoju. Chłodnica aluminiowa jest coraz częściej stosowana w samochodach ciężarowych i pojazdach inżynieryjnych, a główną zaletą naszej chłodnicy samochodowej jest to, że jest ona spawana ręcznie przez wykwalifikowanych spawaczy. A automatyczne chłodnice wykorzystują żebra i rurki o dużej gęstości, aby poprawić wydajność chłodzenia. Ścisła kontrola jakości, oprócz testu ciśnieniowego, każda chłodnica samochodowa musi również przejść test mgły solnej. Test wibracji wysokiej częstotliwości, stosowany do testu odporności na korozję i testu wytrzymałości chłodnicy samochodowej. A nasza chłodnica samochodowa po wypolerowaniu, aby uzyskać efekt lustra lub może być pomalowana na czarno.

Naszą organizację wspiera wykwalifikowany, profesjonalny zespół, który pomaga nam w wytwarzaniu serii produktów spełniających branżowe standardy jakości. Ci specjaliści są zobowiązani do utrzymania zdrowego środowiska pracy na stanowisku pracy, co pomaga nam zachować nazwę, na którą zasłużyliśmy. Ponieważ jesteśmy organizacją posiadającą certyfikat ISO, zawsze dążymy do utrzymania doskonałej jakości naszych produktów i dlatego wszystkie działania prowadzimy pod okiem naszych doświadczonych fachowców. Ponadto wszystkie produkty mogą być wprowadzone na rynek tylko po sprawdzeniu różnych parametrów jakościowych. Dzięki naszej doskonałej jakości produktów, podejściu zorientowanemu na klienta i uczciwej polityce biznesowej zdobyliśmy zaufanie wielu klientów. Obecnie grzejniki samochodowe są sprzedawane do Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Rosji, Brazylii, Japonii i wielu innych krajów.
Kup Auto Radiator w naszej fabryce, która jest jednym z wiodących producentów i dostawców Auto Radiator w Chinach. Nasze produkty zapewniają dobrą obsługę, taką jak roczna gwarancja. Jeśli chcesz otrzymać produkty ze zniżką, możesz je otrzymać od nas. Nasze produkty to nie tylko bezpłatna próbka, ale także oferty cenowe, a także produkty wysokiej jakości, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Witamy przyjaciół i klientów z kraju i zagranicy, aby odwiedzić naszą fabrykę i współpracować z nami, mam nadzieję, że możemy uzyskać podwójną wygraną.