Automatyczny aluminiowy plastikowy grzejnik

Automatyczny aluminiowy plastikowy grzejnik

Chłodnica z tworzywa sztucznego Auto Aluminium jest niezbędnym i ważnym elementem samochodowego układu chłodzenia silnika chłodzonego wodą

Szczegóły produktu

Automatyczny aluminiowy plastikowy grzejnik

Aluminiowy plastikowy grzejnik składa się z trzech części: komory wlotowej wody, komory wylotowej wody oraz rdzenia chłodnicy. Płyn chłodzący przepływa przez rdzeń chłodnicy, a powietrze wychodzi na zewnątrz chłodnicy. Gorący płyn chłodzący staje się zimny, rozpraszając ciepło do powietrza, a zimne powietrze nagrzewa się, pochłaniając ciepło rozpraszane przez płyn chłodzący.


Chłodnica samochodowa


1. Wprowadzenie do produktu

Aluminiowa chłodnica z tworzywa sztucznego jest niezbędnym i ważnym elementem samochodowego układu chłodzenia silnika chłodzonego wodą, a chłodnica samochodowa rozwija się w kierunku lekkości, wydajności i oszczędności. Konstrukcja aluminiowego grzejnika z tworzywa sztucznego stale dostosowuje się do nowych rozwiązań. Aluminiowe grzejniki z tworzywa sztucznego są coraz częściej stosowane w samochodach ciężarowych i pojazdach inżynieryjnych.


2. Cecha produktu

-Ręczna konstrukcja spawana metodą TIG przez wykwalifikowanych spawaczy.

- Żebra i rurki o wysokiej gęstości w celu zwiększenia wydajności chłodzenia.

-Ścisła kontrola jakości. Oprócz testów ciśnieniowych, każda chłodnica samochodowa musi przejść test w komorze solnej.

- Testy wibracyjne o wysokiej częstotliwości dla wydajności chłodnicy samochodowej w zakresie testowania odporności na korozję i wytrzymałości.

-Nasze aluminiowe grzejniki z tworzywa sztucznego są polerowane na lustrzane wykończenie lub mogą być pomalowane na czarno.


3. Parametr produktu (specyfikacja)

Nazwa przedmiotu Aluminiowy plastikowy grzejnik

Marka dostosowana

Materiał aluminium

Kolor Czarny, srebrny lub dostosowany

Minimalne zamówienie 50 sztuk

Opakowanie kartonowe + pianka i plastikowa torba


4. Pakowanie

Nasz pakiet to kartonowe pudełko i drewniana skrzynka!FAQ

P: Czy możesz produkować według próbek?

Odp .: Tak, możemy produkować według twoich próbek lub rysunków technicznych. Potrafimy zbudować formy i osprzęt.

P: jak wysłać?

Odp .: Fracht morski, fracht lotniczy, ekspresowy;

P: Jakie są twoje warunki dostawy?

Odp .: Możemy zrobić EXW, FOB, FCA, CFR, CIF.ect

5. Profil firmy

O nas:

Założona w 2007 roku firma Nanjing Majestic Auto Parts zajmuje się produkcją, eksportem i dostarczaniem szerokiej gamy produktów automatycznego układu chłodzenia, takich jak rurka chłodnicy, rurka chłodnicy międzystopniowej, rurka chłodnicy oleju i chłodnica, chłodnica międzystopniowa, chłodnica oleju i wiele innych.


Od ponad 10 lat Majestic jest pionierem w branży w zakresie projektowania i produkcji chłodnic aluminiowych, dostarczając wymiennik ciepła klientom z branży handlowej i OEM wysokiej jakości, konkurencyjnych cenowo rozwiązań spełniających ich wymagania w zakresie chłodzenia. Pracujemy ze zdecydowanym i pozytywnym podejściem, co pomaga nam w zapewnieniu zadowolenia klienta. Przedmioty te mogą być wykorzystywane w różnych branżach, takich jak motoryzacja, przemysł, przemysł stoczniowy, cukrownictwo, pakowanie, nawigacja, formowanie itp.

Gorące tagi: Automatyczny aluminiowy plastikowy grzejnik, dostosowany, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty