Chłodnica oleju z paskiem aluminiowym

Chłodnica oleju z paskiem aluminiowym

Jesteśmy Nanjing Majestic Auto Parts Co., Ltd, założoną w 2016 roku, koncentrujemy się na badaniach i rozwoju oraz eksporcie wymienników ciepła, chłodnic oleju, grzejników, aluminiowych żeber wymiennika ciepła, rdzeni aluminiowych, chłodnicy oleju z aluminiowym paskiem i powiązanych produktów. Nasze wymienniki ciepła obejmują maszyny budowlane, silniki wysokoprężne, generatory diesla, samochody, motocykle, sprężarki powietrza, energię wiatrową, statki, sprzęt hydrauliczny, ciężarówki, autobusy elektryczne, pola naftowe i wiele innych aspektów.

Szczegóły produktu

Chłodnica oleju z rurką aluminiową

Dostarczamy różne rodzaje chłodnic oleju z aluminiowymi rurkami i możemy je wykonać na zamówieniealuminiowa chłodnica oleju z paskiem rurowym,zgodnie z wymaganiami klienta. Wykonany jest z w pełni wytrzymałego i grubego aluminium wysokiej jakości o dobrej odporności na korozję i odprowadzaniu ciepła. Obsługujemy małe zamówienia seryjne. Zapraszamy do zapytania.


cechy produktu

Chłodnica oleju z aluminiowym paskiem rurowym Może być używana do chłodzenia oleju silnikowego, przekładni i tylnego mechanizmu różnicowego, wykonana z wysokiej jakości anodyzowanego aluminium, zapewniającego doskonałą trwałość i ochronę, idealna do zmodernizowanych pojazdów ulicznych, które jeżdżą bez śladów. Redukcja temperatury do 50°F pomaga obniżyć temperaturę płynu chłodzącego i wydłużyć żywotność silnika poprzez poprawę wydajności chłodzenia. Kwalifikowany do przekształcenia chłodnicy w funkcję motoryzacyjną. Może być używany jako obejściowa ścieżka chłodzenia oleju przekładniowego.Nasze usługi

Ø Zapewnienie projektu technicznego i rozwiązań;
Ø Dostarczymy chłodnicę oleju z aluminiowym paskiem rurowym zgodnie z twoim modelem i potwierdzimy.
Ø Dostawa akcesoriów w dowolnym momencie;
Ø Ścisły przegląd umowy obejmujący wszystkie działy w celu zapewnienia wykonalności każdego zamówienia.
Ø Projektowanie i weryfikacja procesu przed masową produkcją.
Ø Każda chłodnica jest testowana ciśnieniowo na żądanie.FAQ

P1: Czy jesteś fabryką lub firmą handlową?
A1: Mamy fabrykę!
P2: Gdzie jest twoja fabryka?
A2: Nasza fabryka znajduje się w Foshan City w prowincji Guangdong.
P3: Czy masz próbki?
A3: tak, ale koszt wysyłki będzie twoją odpowiedzialnością.
P4: Jaki jest główny rynek Twoich produktów?
A4: Nasze główne rynki znajdują się na Bliskim Wschodzie, w Azji Południowo-Wschodniej, Ameryce Południowej, Afryce, Azji Południowej itp.


Gorące tagi: Chłodnica oleju z taśmą aluminiową, dostosowana, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty