Surowiec aluminiowy

Nanjing Majestic Company jest dostawcą surowców aluminiowych. Zapewniamy wysokiej jakości surowiec aluminiowy, taki jak folia aluminiowa, cewka aluminiowa, blacha aluminiowa i pręt aluminiowy.Skupiamy się na tym od ponad 12 lat.Możemy dostosować do twoich wymagań i damy ci katalog do sprawdzenia. Jeśli masz jakiekolwiek potrzeby dotyczące surowca aluminiowego, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie. Oczekuję wzajemnej współpracy.
Surowiec aluminiowy wykonany z aluminium i innych pierwiastków stopowych. Zwykle jest przetwarzany na odlewy, odkuwki, folie, płyty, taśmy, rury, pręty, profile itp., A następnie gięcie na zimno, piłowanie, wiercenie, montaż, barwienie i inne procesy. Głównym pierwiastkiem metalowym jest aluminium, a niektóre pierwiastki stopowe są dodawane w celu poprawy wydajności aluminium.
Klasyfikacja surowca aluminiowego: wyroby walcowane, odlewy, stopy nie poddane obróbce cieplnej, stopy czystego aluminium (seria 1 x x x), stopy aluminiowo-miedziowe (seria 2 x x x), stopy aluminiowo-manganowe (3 x x × seria), stop aluminium-krzem (seria 4 × x x), stop aluminiowo-magnezowy (seria 5 × x x), stop aluminiowo-magnezowo-krzemowy (seria 6 × x x), stop aluminiowo-cynkowo-magnezowy (7 Seria x x x), aluminium i inne pierwiastki Stop (seria 8 x x x) Klasyfikacja technologii obróbki surowców aluminiowych: materiały odlewnicze, stopy obrabiane cieplnie, stopy nieobrobione cieplnie. Aluminiowy materiał rzędowy ma wysoką wytrzymałość właściwą, niewielką wagę, dobrą płynność, dużą zdolność wypełniania,
Kup Surowiec aluminiowy w naszej fabryce, która jest jednym z wiodących producentów i dostawców Surowiec aluminiowy w Chinach. Nasze produkty zapewniają dobrą obsługę, taką jak roczna gwarancja. Jeśli chcesz otrzymać produkty ze zniżką, możesz je otrzymać od nas. Nasze produkty to nie tylko bezpłatna próbka, ale także oferty cenowe, a także produkty wysokiej jakości, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Witamy przyjaciół i klientów z kraju i zagranicy, aby odwiedzić naszą fabrykę i współpracować z nami, mam nadzieję, że możemy uzyskać podwójną wygraną.