Aluminiowa osłona chłodnicy

Aluminiowa osłona chłodnicy

Zadaniem aluminiowej osłony chłodnicy jest uszczelnienie układu chłodzenia wodą i regulacja ciśnienia roboczego układu. Materiałem osłony chłodnicy może być aluminium, miedź, żelazo itp. Zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli masz jakiekolwiek potrzeby lub zapytania. Nie mogę się doczekać pracy z Tobą.

Szczegóły produktu


1. Wprowadzenie do produktu
Zadaniem chłodnicy jest przeniesienie ciepła pochłoniętego przez płyn chłodzący w ciele do powietrza zewnętrznego i obniżenie temperatury płynu chłodzącego. Grzejnik składa się z komory wodociągowej, komory odprowadzania wody, rdzenia chłodnicy, osłony chłodnicy, wyłącznika odwadniającego itp. Zadaniem aluminiowej osłony chłodnicy jest uszczelnienie układu chłodzenia wodą oraz regulacja ciśnienia roboczego układu.
Generalnie zawór pary i zawór powietrza są zamykane pod działaniem sprężyny. Gdy temperatura w kaloryferze wzrasta, aby wytworzyć parę, a ciśnienie wzrasta do określonej wartości, zawór pary otwiera się i para jest odprowadzana z rury wylotowej pary. Gdy temperatura wody spadnie, a podciśnienie generowane przez układ chłodzenia osiągnie określoną wartość, zawór powietrza jest wdychany i otwierany, a powietrze dostaje się do chłodnicy z rury wydechowej.
Beczka kompensacyjna beczki kompensacyjnej jest również nazywana zbiornikiem na ciecz, zbiornikiem wyrównawczym i pomocniczym zbiornikiem wody. Wiadro kompensacyjne wykonane jest z tworzywa sztucznego i połączone wężem z rurą przelewową i przyłączem chłodziwa na chłodnicy. Gdy chłodziwo jest podgrzewane i rozprężane, część chłodziwa wpływa do wiadra kompensacyjnego; Gdy chłodziwo ostygnie, część chłodziwa jest zasysana z powrotem do chłodnicy, dzięki czemu chłodziwo nie zostanie utracone.2.ProduktParametr (specyfikacja)

Nazwa produktu

Aluminiowa osłona chłodnicy

Materiał

Aluminium

Aplikacja

uniwersalny

Kolor

Dostosowane

MOQ

500 sztuk


3. Zaleta produktu i zastosowanie
Główną funkcją aluminiowej osłony chłodnicy jest uwalnianie nadmiaru wody lub ciśnienia, gdy układ chłodzenia rozszerza się z powodu wzrostu temperatury i ciśnienia; Spływa do pomocniczego zbiornika wody. Gdy temperatura układu chłodzenia jest niska, pomocniczy zbiornik wody jest ponownie otwierany przez aluminiową pokrywę chłodnicy. Woda jest zasysana z powrotem do układu chłodzenia, aby woda w układzie chłodzenia była wolna od niedoboru wody, gdy temperatura jest wysoka lub niska.
Druga to aluminiowa osłona chłodnicy o stałej wartości ciśnienia. Woda nie gotuje się łatwo pod wysokim ciśnieniem. Łatwo się gotuje pod niskim ciśnieniem. Wrzenie wytwarza powietrze. Dzięki temu aluminiowa osłona chłodnicy może utrzymywać stałe ciśnienie w układzie i gotować pod wysokim ciśnieniem. Aby zwiększyć wydajność grzewczą, grzejnik ciśnieniowy ma zapobiegać zagotowaniu wody i skuteczniej rozpraszać ciepło.

4.FAQ
P: Jak mogę dokładnie kupić produkty, których potrzebuję?
Odp .: Potrzebujemy dokładnego numeru produktu, jeśli nie możesz podać numeru produktu, możesz przesłać nam swoje zdjęcie produktu lub podać model ciężarówki, tabliczkę znamionową silnika itp. Dokładnie określimy produkt, którego potrzebujesz .
P: Jak sprawić, by nasza firma była długoterminowa i dobra?
Odp .: Utrzymujemy dobrą jakość i konkurencyjną cenę, aby zapewnić korzyści naszym klientom;
P: Do jakich krajów eksportowałeś?
Odp.: lrak, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Turcja, Malezja, Tajlandia, Arabia Saudyjska, Rosja, Kazachstan, Wielka Brytania, Francja, Australia, Janpan, Kanada, Chile, Egipt.ect

Gorące tagi: Aluminiowa osłona chłodnicy, dostosowana, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty