Aluminiowy rdzeń chłodnicy

Aluminiowy rdzeń chłodnicy

Aluminiowy rdzeń chłodnicy jest częścią wymiennika ciepła chłodzonego wodą. Może być używany jako chłodzony wodą / chłodnicą oleju / chłodzony powietrzem. stosowany w wielu gałęziach przemysłu. Aluminiowy rdzeń chłodnicy jest kluczowym elementem wymiennika ciepła.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do produktu

Aluminiowy rdzeń chłodnicy składa się z pokrywy, płyty działowej, długiej uszczelki, krótkiej uszczelki oraz wewnętrznych i zewnętrznych żeberek. a uszczelka służy do uszczelniania.


2. parametr produktu (specyfikacja)

Nazwa produktu Aluminiowy rdzeń chłodnicy
Marka Dostosowane
Materiał Aluminium
Rozmiar Dostosowane
Pakiet Plastikowa torba + pudełko + drewniana obudowa


3. funkcja produktu i zastosowanie

Nasze aluminiowe rdzenie chłodnic są wykonane z najwyższej jakości materiałów i konstrukcji zapewniającej wytrzymałość i odporność na wibracje. Każdy rdzeń jest testowany ciśnieniowo, aby zapewnić bezbłędne działanie. Nasze aluminiowe rdzenie chłodnicy wykorzystują mikro wytłaczane rurki chłodzące do szybkiego i wydajnego rozpraszania ciepła przy użyciu nieco mniej gęstej konfiguracji zewnętrznych żeberek, aby zapewnić doskonały przepływ powietrza do chłodnicy.


4. pakowanie i dostawa

Aluminiowy rdzeń chłodnicy jest zapakowany w drewnianą skrzynkę dla różnych opcji. Neutralne pudełko do pakowania B. Oryginalne pudełko do pakowania
C. Pakiet zgodnie z wymaganiami klienta
Wysyłka :
1. Czas dostawy zależy od miejsca przeznaczenia i innych czynników, może to być w ciągu 20-30 dni roboczych drogą morską, lotniczą i na specjalne życzenie klienta.
2. Po wysłaniu towaru prześlemy Ci e-mailem informacje o wysyłce oraz numer śledzenia.


5. często zadawane pytania:

P: Jaki masz certyfikat?
Odp.: Nasza fabryka posiada certyfikat ISO / TS16949
P: Czy zapewnisz gwarancję?
Odp.: Tak, jesteśmy bardzo pewni naszych produktów i pakujemy je bardzo dobrze, więc zwykle otrzymasz zamówienie w dobrym stanie.Ale ze względu na długi czas wysyłki będą niewielkie uszkodzenia produktów.Każdy problem z jakością, my zajmie się tym natychmiast.
P: Gdzie znajduje się twoja fabryka?
Odp.: Jesteśmy w Nanjing
Gorące tagi: Aluminiowy rdzeń chłodnicy, dostosowany, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty