Aluminiowa nasadka chłodnicy

Aluminiowa nasadka chłodnicy

Zadaniem aluminiowego korka chłodnicy jest uszczelnienie układu chłodzenia wodą i regulacja ciśnienia roboczego układu. Materiał korka chłodnicy może być aluminiowo-miedziowym żelazem.ect. W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu. Oczekuję wzajemnej współpracy.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do produktu
Rola chłodnicy przenosi ciepło pochłonięte przez płyn chłodzący w nadwoziu do powietrza zewnętrznego, a temperatura płynu chłodzącego zostaje obniżona. Budowa chłodnicy Chłodnica składa się z górnej przestrzeni wodnej, dolnej komory wodnej, rdzeń chłodnicy, osłona chłodnicy, przełącznik spustu wody itp. Funkcją aluminiowej nasadki chłodnicy jest uszczelnienie układu chłodzenia wodą i regulacja ciśnienia roboczego układu.
W normalnych warunkach zarówno zawór pary, jak i zawór powietrza są zamykane pod działaniem sprężyny. Gdy temperatura w grzejniku wzrasta, aby wytworzyć parę, a ciśnienie wzrasta do określonej wartości, zawór pary otwiera się i para wodna jest odprowadzana z rury odprowadzającej parę. Gdy temperatura wody spadnie i podciśnienie wytwarzane w układzie chłodzenia osiągnie określoną wartość, zawór powietrza zostaje zassany, a powietrze dostaje się do chłodnicy z rury wylotowej pary.
Wiadra kompensacyjne Wiadra kompensacyjne nazywane są również zbiornikami do przechowywania cieczy, zbiornikami wyrównawczymi i pomocniczymi zbiornikami wody. Wiadro kompensacyjne wykonane jest z tworzywa sztucznego i połączone wężem z przewodem przelewowym chłodnicy i przyłączem chłodziwa. Gdy ciecz chłodząca jest podgrzewana i rozprężana, część cieczy chłodzącej wpływa do wiadra kompensacyjnego; gdy płyn chłodzący jest schładzany, część płynu chłodzącego jest zasysana z powrotem do chłodnicy, dzięki czemu płyn chłodzący nie zostanie utracony.2.ProduktParametr (specyfikacja)

Nazwa produktu

Aluminiowa nasadka chłodnicy

Materiał

Aluminium

Podanie

uniwersalny

Kolor

Dostosowane

MOQ

500 sztuk

 

3. Zaleta produktu i zastosowanie
Główną funkcją aluminiowego korka chłodnicy jest uwalnianie nadmiaru wody lub ciśnienia, gdy układ chłodzenia rozszerza się z powodu wzrostu temperatury i ciśnienia; wpływa do zbiornika pomocniczego, a gdy temperatura układu chłodzenia jest niska, zbiornik pomocniczy jest ponownie otwierany przez aluminiowy korek chłodnicy. Woda jest zasysana z powrotem do układu chłodzenia, dzięki czemu może utrzymać objętość wody układu chłodzenia bez niedoboru wody, gdy temperatura jest wysoka lub niska.
Po drugie, aluminiowy korek chłodnicy ma stałą wartość ciśnienia. Woda nie jest łatwa do zagotowania pod wysokim ciśnieniem. Łatwo gotować pod niskim ciśnieniem. Wrzenie wytworzy powietrze. Dzięki temu aluminiowy korek chłodnicy może utrzymywać stałe ciśnienie w układzie i używać wysokiego ciśnienia, aby doprowadzić go do wrzenia. Zwiększ wydajność ogrzewania, a zadaniem grzejnika ciśnieniowego jest zapobieganie zagotowaniu wody, dzięki czemu może skuteczniej rozpraszać ciepło.


4.FAQ
P: Jak mogę dokładnie kupić produkty, których potrzebuję?
Odp .: Potrzebujemy dokładnego numeru produktu, jeśli nie możesz podać numeru produktu, możesz przesłać nam swoje zdjęcie produktu lub podać model ciężarówki, tabliczkę znamionową silnika itp. Dokładnie określimy produkt, którego potrzebujesz .
P: Jak sprawić, by nasza firma była długoterminowa i dobra?
Odp .: Utrzymujemy dobrą jakość i konkurencyjną cenę, aby zapewnić korzyści naszym klientom;
P: Do jakich krajów eksportowałeś?
Odp.: lrak, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Turcja, Malezja, Tajlandia, Arabia Saudyjska, Rosja, Kazachstan, Wielka Brytania, Francja, Australia, Janpan, Kanada, Chile, Egipt.ect

Gorące tagi: Aluminiowa nasadka chłodnicy, dostosowana, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty