Aluminiowy radiator wyścigowy

Aluminiowy radiator wyścigowy

Nanjing Majestic Auto Parts Co. Ltd produkuje różne chłodnice samochodowe i ciężarowe, takie jak chłodnice aluminiowo-plastikowe, chłodnice całkowicie aluminiowe, chłodnice do samochodów ciężarowych, aluminiowe chłodnice wyścigowe, chłodnice międzystopniowe, chłodnice oleju, chłodnice sprzętu inżynieryjnego, chłodnice skrzyni biegów, ciągniki Chłodnica, kombajn chłodnica, wysokociśnieniowa chłodnica olejowa z żebrami płytowymi itp., np. chłodnica generatora, chłodnica EGR, chłodnica hydrauliczna itp. Możemy wyprodukować wysokostabilne chłodnice o specjalnych parametrach na eksport i zaprojektować grzejniki zgodnie z wymaganiami klienta.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do produktu
Chłodnica samochodowa składa się z trzech części: komory wlotowej wody, komory wylotowej wody oraz rdzenia chłodnicy. Płyn chłodzący przepływa przez rdzeń chłodnicy, a powietrze wychodzi na zewnątrz chłodnicy. Gorący płyn chłodzący staje się zimny, rozpraszając ciepło do powietrza, a zimne powietrze nagrzewa się, pochłaniając ciepło emitowane przez płyn chłodzący.

Aluminiowa chłodnica wyścigowa stosowana jest głównie w samochodach z wyższej półki i samochodach wyścigowych. Materiały i technologia produkcji chłodnic samochodowych szybko się rozwinęły. Grzejniki aluminiowe mają oczywiste zalety w zmniejszaniu masy materiału. Chociaż stopniowo zastępują one grzejniki miedziane w samochodach i lekkich pojazdach, technologia i procesy produkcji grzejników miedzianych poczyniły znaczne postępy. Chłodnice miedziane do lutowania twardego są stosowane w samochodach osobowych. Oczywiste zalety w chłodnicach silnikowych, takich jak maszyny budowlane i ciężarówki. Większość grzejników do samochodów to grzejniki aluminiowe, które rozpatrywane są głównie z punktu widzenia ochrony środowiska. W nowym typie samochodów średni udział grzejników aluminiowych wynosi 64%. Z punktu widzenia perspektyw rozwoju produkcji grzejników samochodowych liczba grzejników aluminiowych wytwarzanych metodą lutowania stopniowo wzrasta. Grzejniki miedziane do lutowania twardego są również stosowane w autobusach, ciężarówkach i innym sprzęcie inżynieryjnym.


2. Parametr produktu (specyfikacja)

Nazwa produktu

Aluminiowy radiator wyścigowy

Marka

Dostosowane

Uszczelka

Pudełko + drewniana obudowa

MOQ

50 sztuk

Rozmiar rdzenia

Dostosowane

Próbka

Zaakceptować

Dostawa

12m


3. Funkcja produktu i zastosowanie
Aluminiowa chłodnica wyścigowa wykonana jest w całości z aluminium, które jest odporne na korozję i ma długą żywotność. Na powierzchni stopu aluminium może powstać gruba warstwa tlenku, która może być używana do długotrwałego użytkowania w gorącej wodzie o pH ‰¤ 9 lub w chłodnicach samochodowych. Grzejnik całkowicie aluminiowy ze specjalną obróbką powierzchni może być używany do długotrwałego użytkowania różnych materiałów o pH ≤ 12. Dodatkowo grzejnik całkowicie aluminiowy może być poddawany różnym obróbkom powierzchniowym, w różnych kolorach, bez połączeń lutowniczych , mocna dekoracja, piękna i trwała i może spełnić indywidualne wymagania ludzi.
Ponieważ wytrzymałość właściwa i sztywność właściwa stopu aluminium są znacznie wyższe niż w przypadku miedzi, żeliwa i stali. Całkowicie aluminiowy grzejnik może wytrzymać wystarczające ciśnienie, siłę zginania, siłę ciągnącą i siłę uderzenia, nawet przy niewielkiej grubości i nie ulegnie uszkodzeniu podczas przenoszenia, instalacji i użytkowania.
Obecnie aluminiowe chłodnice wyścigowe są najczęściej używane w niektórych samochodach wyścigowych, motocyklach, samochodach latynoskich i niektórych samochodach zabytkowych.


4.FAQ
P: Dlaczego możemy Cię wybrać?
Odp .: Możemy zapewnić szybką reakcję, krótki czas realizacji i konkurencyjną cenę.
P: Ile sztabów masz w swojej fabryce?
Odp .: Mamy ponad 180 pracowników, 10% to starsi technicy.
P: Jak sprawić, by nasza firma była długoterminowa i dobra?
Odp .: Utrzymujemy dobrą jakość i konkurencyjną cenę, aby zapewnić naszym klientom korzyści.


Gorące tagi: Aluminiowy grzejnik wyścigowy, dostosowany, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty