Aluminiowa mikrokanałowa rura chłodząca olej

Aluminiowa mikrokanałowa rura chłodząca olej

Aluminiowa mikrokanałowa rura chłodząca olej jest cienkościennym porowatym materiałem płaskiej rury, który wykorzystuje rafinowane pręty aluminiowe, wytłaczanie na gorąco i natryskiwanie cynku na powierzchnię.

Szczegóły produktu

Aluminiowa mikrokanałowa rura chłodząca olej

1. Wprowadzenie do produktu

Aluminiowa mikrokanałowa rura chłodząca olej jest cienkościennym, porowatym materiałem płaskiej rury, który wykorzystuje rafinowane pręty aluminiowe, wytłaczanie na gorąco i natryskiwanie cynku na powierzchnię. Stosowany jest głównie w układach klimatyzacyjnych dla różnych czynników chłodniczych jako nowy czynnik przyjazny dla środowiska. Zastosowanie nowych systemów ochrony środowiska jest kluczowym materiałem dla nowej generacji równoległych mikrokanałowych wymienników ciepła do klimatyzacji.

2.Parametr produktu (specyfikacja)

Minimalna ilość zamówienia:

1000kg

Cena £:

negocjacja

Zasady płatności:

T/T

Możliwość zasilania:

50 000 ton rocznie

Czas dostawy:

Zgodnie z twoimi wymaganiami

Szczegóły pakowania:

Standardowe opakowanie eksportowe

3. Funkcja produktu i zastosowanie

Aluminiowa mikrokanałowa rura chłodząca olej to zaawansowany technologicznie produkt aluminiowy, który jest wytłaczany na gorąco z rafinowanego wlewka aluminiowego, a następnie natryskiwany cynkiem, aby zapobiec korozji.

Aluminiowa mikrokanałowa rura chłodząca olej jest materiałem rdzenia nowej generacji skraplacza. Rura skraplacza mikrokanałowego ma wyjątkową wydajność w ochronie środowiska, wysoką wydajność, oszczędność energii i redukcję kosztów, i została wyraźnie doceniona w samochodowych systemach klimatyzacji.


4.FAQ

P: Jakie jest twoje MOQ?

Odp .: MOQ opiera się na żądanym projekcie i Twoich wymaganiach.

P: Czy możesz podać próbkę?

Odp .: Tak, próbka zostanie dostarczona do sprawdzenia jakości

P: Jaka jest twoja przykładowa polityka?

Odp .: Możemy dostarczyć próbkę, jeśli mamy gotowe części w magazynie, a wystarczy zapłacić koszty wysyłki.


5. Firma  Profil

Założona w 2007 roku firma NanjingMajestic Auto Parts  zajmujemy się produkcją, eksportem i dostarczaniem szerokiej gamy produktów systemu autocoolingu, takich jak rura chłodnicy, rurka chłodnicy międzystopniowej, rurka chłodnicy oleju andradiator, chłodnica międzystopniowa, chłodnica oleju i wiele innych.

Od ponad 10 lat  Majestic jest pionierem w branży w projektowaniu i produkcji aluminiowych chłodnic, dostarczając wymiennik ciepła  Klienci handlowi i OEM z wysokiej jakości, konkurencyjnym cenowo rozwiązaniem spełniającym ich wymagania w zakresie chłodzenia. Pracujemy z dobrze zdeterminowanym i pozytywnym podejściem, które pomaga nam w zapewnieniu satysfakcji klienta. Przedmioty te mogą być wykorzystywane w różnych branżach, takich jak motoryzacja, przemysł, przemysł stoczniowy, cukrownictwo, pakowanie, nawigacja, formy itp.


Gorące tagi: Aluminiowa mikrokanałowa rura chłodząca olej, dostosowana, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty