Aluminiowy grzejnik gokartowy

Aluminiowy grzejnik gokartowy

Produkujemy różne chłodnice samochodowe i ciężarowe, takie jak chłodnice aluminiowo-plastikowe, chłodnice aluminiowo-kartowe, chłodnice do samochodów ciężarowych, chłodnice do sprzętu inżynieryjnego, chłodnice skrzyni biegów, chłodnice do ciągników, chłodnice do kombajnów, wysokociśnieniowe chłodnice olejowe z płetwami płytowymi, takie jak chłodnica generatora, EGR chłodnica, chłodnica hydrauliczna itp. Na eksport możemy wyprodukować grzejniki o wysokiej stabilności i specjalnych parametrach, a także zaprojektować grzejniki według wymagań klienta.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do produktu
Nanjing Majestic jest przedsiębiorstwem produkcyjnym zorientowanym na eksport, specjalizującym się w produkcji i sprzedaży samochodów, motocykli, chłodnic kartingowych, intercoolerów i innych części; dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w handlu zagranicznym nawiązaliśmy odpowiednie i trwałe kontakty handlowe na całym świecie. Długotrwałe bezpośrednie połączenie fabryczne sprawia, że ​​jesteśmy najbardziej konkurencyjni spośród wielu linii produkcyjnych, zwłaszcza naszej linii produkcyjnej części do chłodnic.

Nalegamy na jakość na pierwszym miejscu, reputację na pierwszym miejscu! Jakość i reputacja są kluczem do przetrwania naszej firmy. Przyjmujemy również zamówienia specjalne. Możemy wykonać części zgodnie z próbkami i specyfikacjami dostarczonymi przez klientów, a nawet zaprojektować dla Ciebie nowe modele.2.ProduktParametr (specyfikacja)

Nazwa produktu

Aluminiowy grzejnik gokartowy

Marka

Dostosowane

Uszczelka

Pudełko + drewniana obudowa

MOQ

50 sztuk

Rozmiar rdzenia

Dostosowane

Próbka

Zaakceptować

Dostawa

12m


3. Funkcja produktu i zastosowanie
Nasza aluminiowa chłodnica kart jest odporna na korozję i ma długą żywotność. Na powierzchni stopu aluminium może powstać gruba warstwa tlenku, która może być używana do długotrwałego użytkowania w gorącej wodzie o pH ‰¤ 9 lub w chłodnicach samochodowych. Grzejnik całkowicie aluminiowy ze specjalną obróbką powierzchni może być używany do długotrwałego użytkowania różnych materiałów o pH – 12. Dodatkowo grzejnik całkowicie aluminiowy może być poddawany różnym obróbkom powierzchniowym, w różnych kolorach, bez połączeń lutowniczych , mocna dekoracja, piękna i trwała i może spełnić indywidualne wymagania ludzi.
Ponieważ wytrzymałość właściwa i sztywność właściwa stopu aluminium są znacznie wyższe niż w przypadku miedzi, żeliwa i stali. Aluminiowy grzejnik kartingowy może wytrzymać wystarczające ciśnienie, siłę zginania, siłę ciągnącą i siłę uderzenia, nawet gdy grubość jest cienka i nie ulegnie uszkodzeniu podczas przenoszenia, instalacji i użytkowania.

4.FAQ
P1: Zapewnienie jakości
A1: Wykonaj testy pakowania wstępnego w ścisłej zgodności ze standardami branżowymi.
P2: Cena i oferta cenowa
A2: Zapewnimy Ci dobrą wycenę tak szybko, jak to możliwe po otrzymaniu zapytania.
Warunki płatności w trzecim kwartale
A3: 30% depozytu jest wymagane przed masową produkcją, a 70% salda jest wymagane przed dostawą.

Gorące tagi: Aluminiowy grzejnik kartowy, dostosowany, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty