Aluminiowy rdzeń intercoolera

Aluminiowy rdzeń intercoolera

Idealny intercooler składa się z aluminiowego rdzenia intercoolera i zbiorników. Rdzeń intercoolera decyduje o wydajności całego intercoolera. Nasza firma jest jednym z największych producentów w Chinach. Ponadto możesz poprosić o niestandardowy intercooler lub aluminiowy rdzeń intercoolera.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do produktu

Istnieją dwa główne typy konstrukcji rdzenia aluminiowego intercoolera: typu rurowo-żebrowego i typu taśmowego. Rdzenie z żebrami rurowymi są powszechne w zwykłych chłodnicach międzystopniowych, ale nie są powszechne w posprzedażowych chłodnicach o wysokiej wydajności. Dzieje się tak, ponieważ tego typu intercoolery mogą łatwo pochłaniać ciepło w gorącej komorze silnika lub gdy wielokrotne pociąganie powoduje przegrzanie intercoolera. To pochłanianie ciepła może prowadzić do utraty mocy.
Intercooler z prostą płytą Bar Plate Core może działać lepiej w warunkach wysokiej temperatury bez utraty wydajności i dobrze radzi sobie z przenoszeniem ciepła. Nieodłączna konstrukcja rdzenia z prętami może sprzyjać lepszemu przenoszeniu ciepła i jest bardziej odpowiednia do obsługi zastosowań wysokociśnieniowych niż rdzenie rurowo-żebrowe. Zdolność rdzenia płyty w kształcie pręta do wytrzymywania wysokiego ciśnienia zależy od grubości płyty lutowniczej, radiatora, płyty bocznej i płyty górnej. Inną zaletą konstrukcji prostej deski jest to, że jest odporna na potencjalne nadużycia zainstalowane z przodu pojazdu. Wadami intercoolerów z prostymi płytami są zwiększona waga (w porównaniu z typem rurowo-żebrowym) i wyższy koszt.


2. parametr produktu (specyfikacja)


3. funkcja produktu i zastosowanie

Aluminiowy rdzeń intercoolera jest używany w różnych konstrukcjach intercoolera. Jeśli masz własny projekt, możemy wyprodukować aluminiowy rdzeń intercoolera zgodnie z Twoim rysunkiem lub wymaganiami.


4. często zadawane pytania:

P: Czy mógłbyś niestandardową chłodnicę oleju / wymiennik ciepła?
Odp.: Możemy wyprodukować wymiennik ciepła pfate-fin / chłodnicę oleju / chłodnicę międzystopniową zgodnie z twoimi rysunkami lub próbkami.
P: Czy możesz umieścić nasze logo na produktach?
Odp .: tak, proszę podać gotowy projekt swojego logo, zrobimy z niego naklejki.
P: Czy możemy kupić 1 sztukę każdego przedmiotu, aby zachować jakość?
Odp .: tak. Rozumiemy, że test jakości jest ważny i cieszymy się, że wyślemy 1 sztukę do testów jakości.
Gorące tagi: Aluminiowy rdzeń intercoolera, dostosowany, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty