Aluminiowy intercooler

Nanjing Majestic Auto Parts Company powstała w 2007 roku i jest jednym z największych chińskich producentów aluminiowych intercoolerów. Utrzymujemy bardzo szczupły model biznesowy, koncentrując się na produkcji wysokiej jakości, opłacalnego aluminiowego intercoolera. Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby niemal każdego, niezależnie od tego, czy chcesz zbudować intercooler do samochodu ciężarowego, czy też do samochodu wyścigowego, zapewnimy Ci obsługę. Zatrudniamy ponad 80 pracowników, z czego 10% stanowią działy technologii i R&D. Jeśli masz rysunki lub szczegółowe informacje o rozmiarze, możemy wyprodukować dla Ciebie niestandardowy aluminiowy intercooler. Zadzwoń lub wyślij e-mail, a pomożemy Ci osiągnąć cele związane z samochodem. Czekamy na Twoje zapytanie.

Intercooler to w rzeczywistości akcesorium do turbodoładowania. Zadaniem intercoolera turbosprężarki jest obniżenie temperatury powietrza o wysokiej temperaturze po doładowaniu, tak aby zmniejszyć obciążenie cieplne silnika, zwiększyć pobór powietrza, a następnie zwiększyć moc silnika. W przypadku silnika z turbodoładowaniem chłodnica międzystopniowa jest ważną częścią układu z turbodoładowaniem. Niezależnie od tego, czy jest to silnik z turbodoładowaniem, czy też silnik z turbodoładowaniem, między turbosprężarką a kolektorem dolotowym konieczne jest zamontowanie intercoolera turbosprężarki. Wraz z rozwojem przemysłu motoryzacyjnego coraz więcej klientów wybiera lżejszy aluminiowy intercooler, zwłaszcza do samochodów wyścigowych, coraz częściej stosuje aluminiowe intercoolery.

Firma Nanjing Majestic posiada ponad 12-letnie doświadczenie w produkcji aluminiowych intercoolerów, chłodnic oleju, chłodnic i niektórych akcesoriów itp. Cieszymy się, że współpracowaliśmy z wieloma firmami z całego świata. Ponadto nasza fabryka posiada certyfikat ISO / TS16949. Zdecydowanie jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkty wysokiej jakości i konkurencyjne ceny. Jesteśmy w dobrej pozycji, aby zapewnić Państwu nie tylko wysokiej jakości montaż, ale także doskonałą obsługę posprzedażną. Dobrze wyszkoleni inżynierowie zapewnią Ci wsparcie techniczne, a jeśli zajdzie taka potrzeba, napisz do nas lub zadzwoń pod numer. Czekamy na współpracę z Tobą.
Kup Aluminiowy intercooler w naszej fabryce, która jest jednym z wiodących producentów i dostawców Aluminiowy intercooler w Chinach. Nasze produkty zapewniają dobrą obsługę, taką jak roczna gwarancja. Jeśli chcesz otrzymać produkty ze zniżką, możesz je otrzymać od nas. Nasze produkty to nie tylko bezpłatna próbka, ale także oferty cenowe, a także produkty wysokiej jakości, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Witamy przyjaciół i klientów z kraju i zagranicy, aby odwiedzić naszą fabrykę i współpracować z nami, mam nadzieję, że możemy uzyskać podwójną wygraną.