Rolka z folii aluminiowej

Rolka z folii aluminiowej

rolka folii aluminiowej może być stosowana w różnych konstrukcjach wymiany ciepła, a podstawową funkcją tych konstrukcji jest efektywne przenoszenie ciepła. Folia lamelowa może być również stosowana w parownikach i skraplaczach w większości domowych, samochodowych i komercyjnych urządzeń klimatyzacyjnych. Ponadto ten rodzaj folii znajduje również zastosowanie w nawilżaczach, osuszaczach, różnego rodzaju cokołowych grzejnikach pomieszczeń i innych urządzeniach.

Szczegóły produktu

rolka folii aluminiowej


1. Wprowadzenie do produktu


Ze względu na swoje doskonałe właściwości rolka folii aluminiowej jest szeroko stosowana w żywności, napojach, papierosach, lekarstwach, podłożach fotograficznych, artykułach codziennego użytku w gospodarstwie domowym itp. I jest zwykle stosowana jako materiał opakowaniowy; materiał na kondensatory elektrolityczne; materiał do izolacji cieplnej budynków, pojazdów, statków, domów itp .; W celu poprawy wydajności walcowania i jakości produktów w rolkach z folii aluminiowej, nowoczesne walcarki do folii aluminiowej rozwijają się w czterech kierunkach: duże zwoje, szerokie szerokości, duże prędkości i automatyzacja. Szerokość korpusu walca współczesnych walcarek do folii aluminiowej osiągnęła ponad 2200 mm, prędkość walcowania ponad 2000 m / min, a ciężar kręgu ponad 20 ton. Odpowiedni poziom automatyzacji walcarki również został znacznie ulepszony, zwykle instalowany jest system kontroli grubości (AGC), z których większość jest instalowana z miernikiem kształtu (AFC). Branża rolek z folii aluminiowej znajduje się w okresie szybkiego rozwoju.aluminum foil roll2. funkcja produktu i zastosowanie


rolka folii aluminiowej ma czysty, higieniczny i błyszczący wygląd. Można go zintegrować z wieloma innymi materiałami opakowaniowymi w zintegrowany materiał opakowaniowy, a efekt druku powierzchniowego rolki folii aluminiowej jest lepszy niż innych materiałów. Ponadto rolka folii aluminiowej ma następujące cechy:
(1) Powierzchnia rolki folii aluminiowej jest wyjątkowo czysta i higieniczna, a na jej powierzchni nie mogą rosnąć żadne bakterie ani mikroorganizmy.
(2) rolka folii aluminiowej jest nietoksycznym materiałem opakowaniowym, który może mieć bezpośredni kontakt z żywnością bez zagrożenia dla zdrowia ludzkiego.
(3) rolka folii aluminiowej to bezwonny i bezwonny materiał opakowaniowy, który nie będzie powodował żadnego specyficznego zapachu na pakowanej żywności.
(4) Jeśli sama rolka folii aluminiowej nie jest lotna, to i zapakowana żywność nigdy nie wysychają ani nie kurczą się.
(5) Bez względu na wysoką temperaturę lub niską temperaturę, nie będzie penetracji tłuszczu w rolce folii aluminiowej.
(6) rolka folii aluminiowej jest nieprzezroczystym materiałem opakowaniowym, więc jest dobrym materiałem do pakowania produktów wystawionych na działanie promieni słonecznych, takich jak margaryna.
(7) rolka folii aluminiowej ma dobrą plastyczność, dzięki czemu można ją stosować do pakowania produktów o różnych kształtach. Różne kształty pojemników można również wykonać dowolnie.
(8) rolka folii aluminiowej ma wysoką twardość i wysoką wytrzymałość na rozciąganie, ale jej wytrzymałość na rozdarcie jest niewielka, więc łatwo ją rozerwać.
(9) Sama rolka folii aluminiowej nie może być zgrzewana na gorąco, musi być pokryta materiałem podgrzewanym, takim jak PE, w celu zgrzania.
(10) Gdy rolka folii aluminiowej styka się z innymi metalami ciężkimi lub metalami ciężkimi, mogą wystąpić niepożądane reakcje.

 
3. FAQ


P: Gdzie znajduje się twoja fabryka?
Odp.: Jesteśmy w Nanjing
P: Jakie jest Twoje MOQ?
Odp.: To zależy od tego, który model chcesz.
P: Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
Odp.: Tak, jesteśmy fabryką z ponad 12-letnią historią w tej branży.Gorące tagi: Rolka z folii aluminiowej, dostosowane, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty