Piec do lutowania twardego aluminium

Piec do lutowania twardego aluminium

Nie tylko produkujemy chłodnice samochodowe i inne akcesoria, ale także zapewniamy kompletną linię produkcyjną, taką jak piece do lutowania aluminium, maszyny lamelowe itp., A także profesjonalni technicy, którzy zapewnią Państwu profesjonalną obsługę techniczną. W razie potrzeby możesz się z nami skontaktować w dowolnym momencie.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do produktu

Aluminiowy system pieca do lutowania twardego, stosowany głównie do chłodnic aluminiowych, chłodnic oleju, chłodnic międzystopniowych, nagrzewnic, skraplaczy z taśmą rurową, parowników, skraplaczy z przepływem równoległym, parowników ułożonych w stos, chłodnic powietrza w elektrowniach i innych detali Ciągłe lutowanie w atmosferze azotu.
Stosowany głównie do lutowania twardego elementów aluminiowych w atmosferze ochronnej. Składa się głównie z maszyny do rozpylania topnika, elektrycznego pieca suszącego, pieca do lutowania twardego, chłodzonego wodą urządzenia do chłodzenia powietrzem, systemu kontroli atmosfery i automatycznego systemu sterowania. Piec do lutowania twardego aluminium nadaje się do masowej produkcji grzejników aluminiowych, takich jak skraplacze z przepływem równoległym, parowniki ustawione w stos i chłodnice samochodowe.


2. funkcja produktu i zastosowanie

- Urządzenie natryskowe ma prostą konstrukcję i jest łatwe w użyciu.
- Prędkość wiatru obiegowego w piecu suszarniczym jest wysoka, a moc grzewcza duża, aby zapewnić całkowite wysuszenie przedmiotu obrabianego.
- Aluminiowy piec do lutowania twardego ma drobne i rozsądne przegrody, dokładność kontroli wysokiej temperatury, dobrą jednorodność temperatury pieca i znaczące efekty oszczędzania energii.
- Pomieszczenie chłodzone powietrzem jest wyposażone w pomieszczenie do czyszczenia żużla, przez boczne drzwi pomieszczenia kontrolnego można wyczyścić pozostałości topnika w piecu do lutowania; chłodzenie powietrzem nie ulegnie korozji pod wpływem wody i nie ulegnie znacznemu odkształceniu z powodu zimna i ciepła podczas użytkowania oraz nie wymaga cyrkulacji wody chłodzącej.
- Idealny system sterowania realizuje integrację linii produkcyjnej, inteligencję, kontrolę, system ostrzegania i ochrony, aby zapewnić bezpieczną i niezawodną pracę linii produkcyjnej.
- Wielozakresowy, precyzyjny analizator tlenu zapewnia zaawansowane środki do dokładnego pomiaru atmosfery w piecu w czasie rzeczywistym.


3. często zadawane pytania:

P: Jak wyceniasz i jak długi jest okres ważności wyceny?
Odp .: Zazwyczaj wycenę wysyłamy e-mailem w ciągu 24 godzin od otrzymania zapytania. Cena obowiązuje przez 30 dni.
P: Czy zapewnisz gwarancję?
Odp.: 12 M.
P: W jaki sposób zapewniana jest jakość?
Odp.: Wszystkie nasze procesy są ściśle zgodne z procedurami ISO-9001 i mamy roczną jakość.
Gorące tagi: Aluminiowy piec do lutowania twardego, dostosowany, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty