Aluminiowa rura wielokanałowa

Nanjing Majestic Auto Parts Company specjalizuje się w dostarczaniu rodzajów rur aluminiowych, takich jak aluminiowa rura spawana o wysokiej częstotliwości, aluminiowa rura wielokanałowa, bezszwowa rura aluminiowa, kompozytowa rura aluminiowa.

Aluminiowa rura wielokanałowa jest również nazywana aluminiową rurą wielokrotną. Nadaje się do przemysłu klimatyzacji samochodowej.
Aluminiowa rura wielokanałowa obejmuje specjalne rurki, takie jak zwykłe rury aluminiowe, rurki o ostrym kącie, rurki z wewnętrznymi zębami, rurki rozpylające cynk, rurki łączone i płaskie rurki chłodnicy międzystopniowej. Stosowany głównie w klimatyzatorach samochodowych, klimatyzatorach publicznych, wymiennikach ciepła, skraplaczach i parownikach.
Duże lub małe aluminiowe rury wielokanałowe są dostępne w różnych rozmiarach i stopach, aby zapewnić najlepszą wydajność dla pożądanego celu.

Kup Aluminiowa rura wielokanałowa w naszej fabryce, która jest jednym z wiodących producentów i dostawców Aluminiowa rura wielokanałowa w Chinach. Nasze produkty zapewniają dobrą obsługę, taką jak roczna gwarancja. Jeśli chcesz otrzymać produkty ze zniżką, możesz je otrzymać od nas. Nasze produkty to nie tylko bezpłatna próbka, ale także oferty cenowe, a także produkty wysokiej jakości, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Witamy przyjaciół i klientów z kraju i zagranicy, aby odwiedzić naszą fabrykę i współpracować z nami, mam nadzieję, że możemy uzyskać podwójną wygraną.