Aluminiowa rura mikrokanałowa

Nanjing Majestic to doskonała fabryka do produkcji wielokanałowych rur aluminiowych, dzięki czemu może dostarczać wielokanałowe rury aluminiowe o różnych rozmiarach, kształtach i stopach aluminium.

Założyliśmy w 2007 roku, firma Nanjing Majestic Auto Parts zajmuje się produkcją, eksportem i dostarczaniem szerokiej gamy produktów automatycznego układu chłodzenia, takich jak aluminiowa rura mikrokanałowa, rura chłodnicy, rura chłodnicy międzystopniowej, rura chłodnicy oleju i okrągła rura skraplacza i wiele innych. Zdobyliśmy ogromne doświadczenie poprzez badania i rozwój produktów systemów wymienników ciepła oraz zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy elementy do wielu różnych zastosowań. Prowadzimy szeroko zakrojone badania i ankiety w naszej jednostce badawczo-rozwojowej i staramy się jak najlepiej wprowadzać innowacje w zakresie lepszej gamy produktów. Ponadto przeprowadzone inspekcje i ankiety pomagają nam doskonale projektować i opracowywać nowe produkty. Co więcej, nasza fabryka posiada certyfikat ISO / TS16949. Nasz zespół wydajnych pracowników jest dobrze zorientowany we wszystkich proces produkcyjny i inne związane z nim zadania, rozszerzając w ten sposób naszą działalność na cały świat. . Ponadto dążymy do osiągnięcia maksymalnej satysfakcji klienta i przestrzegania najnowszych standardów etycznych, które doprowadziły nas do osiągnięcia nowych wyżyn sukcesu.

Nie mogę się doczekać pracy z Tobą!
Kup Aluminiowa rura mikrokanałowa w naszej fabryce, która jest jednym z wiodących producentów i dostawców Aluminiowa rura mikrokanałowa w Chinach. Nasze produkty zapewniają dobrą obsługę, taką jak roczna gwarancja. Jeśli chcesz otrzymać produkty ze zniżką, możesz je otrzymać od nas. Nasze produkty to nie tylko bezpłatna próbka, ale także oferty cenowe, a także produkty wysokiej jakości, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Witamy przyjaciół i klientów z kraju i zagranicy, aby odwiedzić naszą fabrykę i współpracować z nami, mam nadzieję, że możemy uzyskać podwójną wygraną.