Spawana rura aluminiowa wysokiej częstotliwości

Nanjing Majestic Auto Parts Company specjalizuje się w dostarczaniu rodzajów rur aluminiowych, takich jak aluminiowa rura spawana o wysokiej częstotliwości, aluminiowa rura wielokanałowa, bezszwowa rura aluminiowa, kompozytowa rura aluminiowa.

Metoda produkcji aluminiowej rury spawanej o wysokiej częstotliwości polega na ukształtowaniu płaskiego paska aluminiowego w rurkę, a następnie połączeniu krawędzi za pomocą procesu zgrzewania wysokiej częstotliwości i wykonaniu spawania spoinowego bez użycia żadnego materiału wypełniającego. Następnie dostosuj rozmiar spawanej rury, aż uzyskasz dokładny rozmiar i tolerancję.

Charakterystyki spawanej rury o wysokiej częstotliwości to: duża prędkość spawania, mała strefa wpływu ciepła spawania, spawanie nie może oczyścić przedmiotu obrabianego i może spawać cienkościenne rury i spawane rury metalowe.

W razie potrzeby możesz jak najszybciej skontaktować się z nami.

Kup Spawana rura aluminiowa wysokiej częstotliwości w naszej fabryce, która jest jednym z wiodących producentów i dostawców Spawana rura aluminiowa wysokiej częstotliwości w Chinach. Nasze produkty zapewniają dobrą obsługę, taką jak roczna gwarancja. Jeśli chcesz otrzymać produkty ze zniżką, możesz je otrzymać od nas. Nasze produkty to nie tylko bezpłatna próbka, ale także oferty cenowe, a także produkty wysokiej jakości, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Witamy przyjaciół i klientów z kraju i zagranicy, aby odwiedzić naszą fabrykę i współpracować z nami, mam nadzieję, że możemy uzyskać podwójną wygraną.